גיא מרוז

Comments: No comments

גיא מרוזהרצאה חברתית נוקבת אודות העוולות הקורות במדינה, על היחס של המדינה לחלש ולאחר, על בירוקרטיה מרגיזה ועל איך המדינה שלנו הייתה יכולה להיות הרבה יותר טובה, היא איננה בהכרח הרצאה מייאשת ומעציבה. היא יכולה להיות הרצאה משעשעת, מחכימה ולתת לנו מבט משעשע על המדינה שאנחנו כל כך אוהבים.

גיא מרוז מומחה בדברים הללו. לבד, וגם ביחד עם רעייתו אורלי וילנאי, הוא מוכר כמגיש הטלוויזיה שבודק ובוחן כל עוולה לעומק – ולפעמים גם פותר אותה. הרצאה כזו יכולה להיות עבור חוג בית או מפגש חברים, עבור כנס מקצועי או עבור מפגש עיתונאים.

קורות חיים

מרוז הוא תסריטאי, מוסיקאי אבל בעיקר עיתונאי המגיש תכניות תחקיר לבד וביחד עם אשתו אורלי וילנאי. בשנות ה-80 פעל בעיקר כמוסיקאי, אבל בשנות ה-90 נכנס לעסקי הטלוויזיה והחל להגיש תכניות תחקיר. בתחילת שנות ה-90 הגיש בעיקר סאטירה פוליטית, ואחר כך כתב סאטירה בעיתונות ובאינטרנט. בשנת 2000 הגיש את התכנית המחשוף ואחר כך את המחשוף 2.

מרוז עסק בסאטירה גם במקביל לעבודתו העיתונאית – בתור עורך תכנית ההומור פיני הגדול בערוץ ביפ. את הפריצה הגדולה בתור אוטוריטה תחקירנית בתחום החברתי עשה בתכנית בולדוג בערוץ, שהוותה פלטפורמה ליצירת תכניות דומות בערוץ 2 וערוץ 10 בהמשך. אחר כך שידר את המשמר האזרחי ביחד עם אורלי וילנאי בערוץ 2, ושידר תכניות דומות ברדיו ביחד עמה.

בין הפרוייקטים המשותפים שלהם אפשר למצוא גם את מוסר השילומים המלחמה נמשכת אודות מצב ניצולי השואה וגם סרט מ-2010 עד ניסיונם להביא ילד משותף לעולם. ב-2009 זכה בפרס פרימור. בשנים האחרונות בנוסף לעיסוקו בטלויזיה הוא כותב טור בזמן ת"א של מעריב.

הרצאות שמעביר גיא

גיא מעביר הרצאות בנושאים הקשורים לתכניות התחקירים שביצע – הרצאות שמועברות על ידו בלבד או הרצאות משותפות עם אורלי וילנאי, בעמוד הבא תוכלו למצוא את רשימת ההרצאות שמעביר גיא מרוז.

 

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>