אורלי וילנאי

Comments: No comments

אורלי וילנאי פדרבושאם אתם מתעניינים בהרצאה נוקבת על מצב החברה בארץ, אם מעניין אתכם לשמוע אודות האוכלוסיות החלשות, הבירוקרטיה הממשלתית וסיפורים מעניינים ומרתקים אודות עוולות המתרחשות במדינה, אורלי וילנאי היא המרצה המושלמת עבורכם. הרצאה מסוג זה מתאימה לאירועים מסוגים שונים – בין אם מפגשים מקצועיים עם עיתונאים, אנשי חברה או עמותות ואפילו לאנשים בחוג בית שמעוניינים לשמוע הרצאה מסקרנת אודות המצב החברתי בישראל. אורלי וילנאי היא אחת המרצות המבוקשות שלנו וזאת בשל הרקורד העיתונאי והחברתי שלה.

מי את אורלי וילנאי?

וילנאי היא עיתונאית ישראלית, המוכרת לכולנו בעיקר בעבודתה המשותפת עם בעלה גיא מרוז בתכניות תחקיר שונות בטלויזיה. וילנאי היא בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני בלימודי ביטחון. בשנת 2000 החלה את דרכה כעיתונאית תחקיר בטלוויזיה (כתבת לענייני רווחה) לאחר שמס' שנים קודם עסקה בהגשה מסחרית. בנוסף היא נכנסה לתפקיד מגישת תכניות בוקר, תפקיד אותו היא ממלאת עד היום. היא הגישה תחקירים חברתיים נוקבים בתכניות טלויזיה חשובות כמו משמר אזרחי ויהיה בסדר וגם בתכנית עובדה של אילנה דיין. ב-2007 קיבלה את פרס אומ"ץ.

התכנית המשמר האזרחי שהגישה וערכה עם בעלה גיא מרוז הפכה לתכנית תחקירים משמעותית בעלת חשיפות בנושאים של עוולות ציבוריות. היא עבדה בתכנית זו החל מ-2008 ובמקביל הצטרפה גם לצוות של עובדה של אילנה דיין. ב-2009 הגישה את התכנית השתולים, ב-2010 שיתפה פעולה עם מרוז שוב בתכנית התחקירים של ערוץ 10 – אורלי וגיא בע"מ. בנוסף, החל מ-2011 הם מגישים יחדיו את התכנית אורלי וגיא, תכנית הבוקר של ערוץ 10. בין הפרוייקטים שלה אפשר למצוא עוד את הסרט הדקומנטרי אודות מצב ניצולי השואה, מוסר השילומים המלחמה נמשכת. ב-2009 זכתה בפרס פרימור. ב-2010 תעדו מרוז ו-וילנאי את ניסיונם להביא ילד לעולם בסרט זוג או ילד.

ההרצאות שמעבירה אורלי

מעוניינים בהרצאה של אורלי וילנאי? הגעתם למקום הנכון. אתר מרכז ההמרצים לישראל מומחה להרצאות מסוגים שונים ומציע לכם את המרצה המושלם עבור האירוע שלכם. אורלי וילנאי תשמח לעמוד לרשותכם להרצאה איכותית ומרתקת אודות תחומי התמחותה. על מנת שתוכלו להבטיח אירוע מוצלח, נשמח לעשות עבורכם את המלאכה ולשבץ עבורכם את אחת ההרצאות שהיא מעבירה- רשימת ההרצאות של אורלי וילנאי מאתר מרכז המרצים לישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>