הרצאה לועד עובדים

Category: הרצאה לפי אירוע Comments: No comments

מהי הרצאה טובה לועדי עובדים?

יש שני סוגים של הרצאה לועדי עובדים, שבדרך כלל עושים בהן שימוש. האחת היא המקצועית, כלומר עוסקת בתחום עבודתם של העובדים, והשניה היא מרחיבת דעת, כזו שמזמינים כדי לדגדג את הרגש האינטלקטואלי של העובדים. שתיהן מעולות בתור הרצאה לועד עובדים, כדי לגרום לו להרגיש שמשקיעים בו.

חשוב להביא לועד העובדים את ההרצאה הטובה ביותר שאפשר, בין אם זה במקצוע או לא במקצוע, הכל בסופו של דבר משיג תוצאה מסויימת, שהיא חיובית לבעלי העסק.

הרצאות לועדי עובדים, מה כדאי להביא?

אפשר ללכת רחוק. לדוגמה אפשר להביא לועד העובדים הרצאה טובה בנושא בריאות, לייף סטייל או תזונה נכונה, דבר שבהחלט יכול להיות קשור לחיים שלהם, אבל לא קשור לעבודה שלהם באופן ישיר. אפשר לומר כי הרצאה לועד עובדים בנושא מזון היא כן קשורה, כי על מקום העבודה האחריות הקולקטיבית לעובדים שלו, שנמצאים שם 6-9 שעות ביום. הרצאה כזו, מלבד העובדה שהיא מרעננת מאד את ועד העובדים, גם פותחת בפניהם צוהר לבריאות ושיפור אורח חייהם, דבר שיתבטא גם בעבודה בסופו של דבר, ולכן לבעלים יש אינטרס להביא הרצאה כזאת לועד העובדים שלו.

הרצאה כזאת לועדי עובדים צריכה להיות מעניינת, מצחיקה, לא אקדמית מדי. כאמור, ההומור והפתיחות הוא הדרך להעביר הרצאה לועדי עובדים ולכן בעצם הנושא לא משנה, לא חייבים בריאות או לייף סטייל, אפשר סקס, ספרות, קולנוע או טכנולוגיה, קבלה, בניית העיר תל אביב. תוכלו להזמין בכיף הרצאה על כמעט כל נושא שעולה בדעתכם, לדוגמה הרצאה על קבלה.

אפשר גם ללכת קרוב ולהצליח לא פחות. לדוגמה, חברה העוסקת בכלכלה יכולה להזמין הרצאה מקצועית על הבורסה במזרח הרחוק, כלכלה או השקעות מפי אנשים מקצועיים בכל התחומים הקשורים: בית השקעות, בורסה, משרד האוצר או דה מרקר.

קיימים מרצים רבים, מכל הסוגים והתחומים שישמחו להיפגש עם ראשי ועדי עובדים ולגבש איתם הרצאות שונות המתאימות לאופי ועד העובדים. הרצאות מסוג זה יכולות להתקיים במקום העבודה הרגיל, אך במקרים רבים הן יכולות להיות מלוות בסיורים וביקורים במקומות הרלוונטיים להרצאה.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>