הרצאות בנושא יעוץ ארגוני

Category: הרצאות לפי נושאים Comments: No comments

בישראל היעוץ הארגוני הראשוני החל בצה"ל ובממשלה, בעיקר מצורך וכורח הנסיבות. הצורך הגדול בנושא החל בארצות הברית בשנות ה-60 וישראל הצעירה לקחה מיד את הצורך הזה והעבירה אותו למקצוע לכאן. תעשיות עתירות ידע, ובעיקר באלה מביניהן שייצרו עבור צבא ארה"ב וסוכנות החלל הרגישו צורך להתנהל כמו שצריך מול אלפי העובדים שלהן ובישראל שמחו לאמץ את הדיסיפלינה החדשה. הגדרת תפקידים וסמכויות, שהם תפקידים קלאסיים לאנשי תעשיה וניהול, היו השאלות המרכזיות.

שנות השבעים הביאו תהפוכות כלכליות בהן קיצוץ תוכניות החלל ותחרות גוברת עם היפנים. התחרות הביאה להתייעלות והשאלות שנשאלו היו איך שומרים על הארגון מתפקד גם שהוא קטן? שנות השמונים הביאו עמם תחרות הולכת וגוברת של השוק, ולכן התחילו גם לשאול שאלות נוסך מה חושבים עלינו הלקוחות שלנו, פרסום, שיווק, מדיה.

שנות התשעים היו בסימן הרעיונות הקוטביים: טווח קצר וארוך, סדר לעומת כאוס, גמישות לעומת יציבות, סיפוק צרכי בעלים לעומת סיפוק צרכי לקוחות, למידה ארגונית. ייעוץ הוא תחום מרתק ויש לנו באתר המרצים מרצים רבים שמעבירים הרצאות בנושאי יעוץ ארגוני, בכל המושגים שדיברנו עליהם בפסקה הזאת לעיל.

דוגמה להרצאה מרתקת בנושאי יעוץ ארגוני

באתר מרצים תוכלו למצוא את ההרצאות הטובות ביותר בנושאי יעוץ ארגוני. תחום מוכר מאד בהרצאות בנושאי יעוץ ארגוני הוא הפסיכולוגיה החיובית.

הפסיכולוגיה החיובית מגשרת בין האקדמיה לבין החיים היומיומיים, מן סוג של קוצ'ינג אבל בלי קיצורי דרך. הפסיכולוגיה החיובית אינה באה להחליף את הפסיכולוגיה הטיפולית אלה משלימה אותה מעניקה כלים דומים לאלו שמקבלים בקוצ'ינג אבל תוך תפיסה פסיכולוגית מעמיקה.

נשמע לכם מעניין? הרצאות בנושאי יעוץ ארגוני בכל התחומים הוא תחום ההתמחות שלנו ואפשר להזמינן לכל אירוע.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>