הרצאות בנושא פוליטיקה

Category: הרצאות לפי נושאים Comments: No comments

פוליטיקת הספינים בישראל

לפני מס' ימים הסתיימו הבחירות בישראל בתיקו: קדימה והליכוד קיבלו אותו מס' מנדטים, הגוש הימני גדול בהרבה מהגוש השמאלי, וכעת השאלה במי יבחרו ח"כ לראשות הממשלה. הכל פרסומאות, אומרים כולם. לכל מפלגה הדביקו פרסומאי, והדבר כך בישראל כבר מ-1996.

הדרמה שהתבררה עם פרסום תוצאות המדגם בערוצי הטלויזיה והיתרון הקל שרשמה קדימה על פני הליכוד הובילו את מנהל הקמפיין של קדימה, מי שהיה מקורבו של אריק שרון לצהלות שמחה, יחד עם שותפו אייל ארד. אלא שעם חוסר הוודאות לגבי מי שירכיב את הממשלה הבאה, לא בטוח שהקמפיין שלה היה כל כך טוב. שאריק שרון היה ראש הממשלה בין 2001 ל-2006, הוא הזמין אליו את בניו, את אדלר, דב וייסגלס ואנשים אחרים להתייעצויות דחופות והפורום הזה נקרא פורום החווה. הפורום היה חזק כמו הקבינט המדיני ביטחוני של הממשלה ושרון קיבל שם החלטות כמו הקמת קדימה, עזיבת הליכוד וההתנתקות.

ששאלו את הפרסומאים מה הם חושבים על הבחירות, הם לא דיברו פוליטיקה אלא בחרו לדבר על המותגים. רמי שלמור, מבעלי שלמור אבנון עמיחי, סבור כי גם קדימה וגם הליכוד התחילו את הקמפיין בצורה מבולבלת וללא מסר אחיד. "מאוד לא אהבתי את קמפיין הליכוד, וגם המתקפה של קדימה על ביבי לא היתה נכונה או מוצלחת לטעמי, אבל העלאת לבני לזירה של נתניהו, באופן שגרמו לביבי להתייחס למספר 2, היתה טובה ויצרה התעלמות טוטלית מכל השאר", היה כתוב במעריב לאחר הבחירות. רוצים לשמוע הרצאות בנושא פוליטיקה מפי שדרנים, פרסומאים, יועצים, ח"כים?

הרצאות בנושא פוליטיקה

הפוליטיקה הישראלית מעניינת אתכם? באתר במת מרצים האנשים הטובים ביותר הקשורים לפוליטיקה: עיתונאים פוליטיים וכתבים בכירים בכנסת, פוליטיקאים לשעבר ושרים לשעבר. כן, האנשים הקרובים ביותר לצלחת מכל צדדיה יכולים לספר לכם איך הכל מתנהל פה באמת, מה מניע דברים ומה באמת עושים נבחרי הציבור שלנו. הזמינו מאתר המרצים לכל אירוע ולכל סיבה, את ההרצאות הטובות ביותר בנושא כלכלה שאפשר למצוא בישראל. המרצים באתרנו הם הטובים ביותר, בעלי ניסיון עשיר מול קהל והם אוטוריטות בתחום שלהם. הרצאות בנושא פוליטיקה זה אתר המרצים.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>