שרה אנג'ל

Comments: No comments

אנשים רבים בישראל היו רוצים לשמוע על התקווה, איך אפשר להשתחרר ממצב עגום וגרוע, ממצב של התמכרות לסמים או הסתבכות עם השוק האפור, מפי אדם שהיה במצב הזה, דמות שאפשר להזדהות איתה, אבל שהיא כבר לא שם ואפשר להסתכל עליה בתור מושא הערצה, או דמות אב / אם. שרה אנג'ל היא אחת כזאת. היא ישבה בכלא מס' פעמים והיתה מסובכת מגיל ה-20 המוקדם שלה בפרשיות סמים ועולם תחתון. היא היום אישה נקיה ומגישת טלויזיה, שאפשר בהחלט לסמוך על השיטה שלה להגמל מצרות, בעיות פליליות ועבריינות פושעת.

מי את שרה אנג'ל

אנג'ל התפרסמה בגיל 23 במשפט פלילי שהחל בשנת 1982. בזמנו, היא הייתה נשואה לשמעיה אנג'ל, וכונתה בעולם התחתון הישראלי בשם "שמוליק". שרה ובעלה הואשמו ברצח כפול של שני סוחרי הסמים מישל נחמיאס ושולמית שולי. אנג'ל ישבה בכלא אחרי שחרורה פעמים נוספות. בסופו של דבר, בסוף שנות ה-90, הפכה אנג'ל לסופרת ומגישת טלויזיה. אחרי חמש שנות כליאתה השתחררה, ניתקה את קשריה עם העולם התחתון והתרחקה מסמים. בשנת 1996, כתבה את ספרה הראשון "מלאך או שטן", שיצא לאור ובו היא מספרת על חוויותיה בעולם המאפיה הישראלי.

הרצאה של שרה אנג'ל

כולנו אוהבים את הסופרנוס, הסנדק, ועכשיו הסרט החדש גומורה מועמד לפרסים רבים. אנחנו מסוקרנים מההיררכיה של עולם הפשע ומסוקרנים לדעת איך מישהו עשה את זה ויצא החוצה. אנג'ל היא אוטוריטה בתחום הכליאה, הפשיעה, השיקום. הרצאה שלה יכולה להיות מסמר ערב בכל אירוע, וכמובן שיחה על הספרים הרבים שהוציאה, על הטלויזיה, על איך מתמודדים עם דימוי של "לשעבר". שרה אנג'ל היא הרצאה מושלמת לכל אירוע, לכל קהל. אם אתם מעוניינים לרתק את הקהל שלכם בסיפור חיים אמיתי וחזק, על סיפור הרואי של בחורה שעלתה מהנמוך ביותר למקום הגבוה ביותר בעיניים מורמות ואינטגריטי מהסרטים, הזמינו הרצאה של שרה אנג'ל.

אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>