רן כהן

Comments: No comments

אם אתם מתעניינים ברן כהןחשיבה חברתית, בסיוע לאחרים ומעוניינים לשמוע ממישהו שעשה זאת מקצוות קשת נרחבים ויש לו ניסיון רב בנושא, מומלץ לכם להזמין את רן כהן להרצאה. הרצאה חברתית, שיש לה אספקטים חשובים אודות הקיום היום יומי שלנו כאן בישראל, היא הרצאה חשובה מעין כמוה – ומתאימה לסוגים שונים של אירועים. מחוג בית, דרך כינוס פוליטי ועד מפגשים עם עובדים, קהילה ותלמידים. רן כהן הוא המרצה המושלם עבורכם אם אתם מחפשים אירוע אינטלקטואלי, מרתק ומעניין.

מי אתה רן כהן

רן כהן הוא פוליטיקאי ואיש צבא לשעבר, שהיום הוא יושב ראש מכון התקנים. בין 1984-2008 היה חבר כנסת במפלגת מרצ.

הוא עלה לארץ בגיל 13 לבד. הוא התגייס לצבא ושירת בתותחנים. השלים תואר ראשון בהיסטוריה ופילוסופיה. ב-1973 חזר לצבא, ושירת כקצין. לאחר מכן שימש מפקד במילואים, והגיע עד לדרגת אלוף משנה.

הוא נבחר ב-1984 לכהן כחבר כנסת בכנסת ה-11 מטעם מפלגת רצ. הוא הוביל קו סוציאליסטי ברור, והיה חבר כנסת פעיל שחוקק חוקים רבים בנושאים חברתיים. בכנסת ה-12 איחד בין רצ לבין מפ"ם, והקים את מפלגת מרצ. הוא היה חבר כנסת כאמור, מטעם מפלגה זו, במשך 5 כנסות. בממשלת רבין היה שר הבינוי והשיכון. בממשלת ברק כיהן כשר התעשיה והמסחר. בכנסת היה חבר בוועדות רבות – למשל ועדת חוץ וביטחון, ועדת לזכויות הילד ועוד.

הוא חוקק מס' חוקים חשובים בנושאים חברתיים וגם היה פעיל לזכויות העובדים הזרים בישראל. בין החוקים שחוקק:

  1. חוק דיור ציבורי
  2. חוק שכר מינימום
  3. חוק איסור מצבות למבצעי טרור (ביניהם ברוך גולדשטיין)

ועוד…

ב-2008 פרש מן הכנסת.

ב-2009 הפך להיות יו"ר לשכת המסחר של ישראל ואסיה, ב-2011 מונה ליו"ר מכון התקנים. רן כהן הוא איש עשיה ישר, בעל ניסיון רב: הוא לחם במלחמות ישראל ולחם על השלום, הוא היה פעיל חברתי בכנסת ומחוצה לה ולכן הוא מרצה מושלם עבורכם, אם אתם מחפשים הרצאות מהסוג שמשלב את הפוליטי בחברתי, את הצבאי באנושי.

הרצאה של רן כהן

אם אתם מחפשים הרצאה טובה לכנס – בנושאים חברתיים, אישיים, כלכליים וחברתיים, רן כהן, מי שהיה שר וחבר כנסת, איש צבא ולוחם חברתי בעל ניסיון רב – הוא המרצה המושלם בשבילכם. כדי לפנות אליו אנחנו קיימים!

לחצו לקבלת פרטים נוספים אודות הרצאותיות של רן כהן

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>