רם אורן

Comments: No comments

רם אורןאם אתם מתעניינים ביצירתו של סיפור מתח או בכלל במוטיבציה של אדם לכתוב ספר, הגעתם למקום הנכון. הרצאות מעניינות אודות יצירתיותו של האדם, על הדרך לקבל פתאום השראה ולכתוב סיפור שלם דרכה – תמיד מתאימות לכל סוג אירוע. גם אם האירוע שלכם קליל וקטן או לעומת זאת, אם הוא גדול, הומה ורציני / מקצועי, הרצאות אודות נושאים אלו תמיד יהיו מסמר הערב. אם אתם מחפשים הרצאות כאלו רם אורן, עורך דין וסופר מצליח מאד – הוא המרצה המושלם עבורכם.

מי אתה רם אורן?

אורן, ילד 1936, הוא עורך דין ישראלי, שעשה "הסבת מקצוע" עם פרסום ספרו הראשון בגיל מבוגר ב-1994, ומאז איננו חדל. רם אורן היה שליח בידיעות אחרונות בגיל 15. הוא החל את דרכו כעיתונאי וגם למד משפטים. ב-1994 פרסם את ספרו הראשון, פיתוי. הספר לא הצליח אבל הופעה שלו בתכנית של דן שילון – שהייתה מדורת השבט של ערוץ 2 אז, הקפיצה את התודעה אליו והפכה אותו לסופר מצליח. הספר הפך לרב מכר ואף עובד לסרט. אורן המשיך לכתוב הרבה מאד ספרים, בממוצע אחד בשנה, וההצלחה המסחרית שלו הביאה אותו לפתוח הוצאה לאור משל עצמו – קשת. ההוצאה לאור הוציאה ספרים של אורן, אבל גם עירית לינור, שלי יחימוביץ', קובי אוז, שפרה הורן וסופרים נוספים. רוב ספריו בלשיים, אך יש לו גם ספרים צבאיים – לדוגמה "לטרון" שזכה בפרס יצחק שדה. שניים מספריו – פיתוי ואות קין, הם הספרים הנמכרים ביותר בהיסטוריה של ישראל מאז ומעולם. עד 2012 פרסם 28 ספרים.

ההרצאות של אורן כוללות מס' נושאים כגון:

  • איך לוקחים מוטיבציה ומצוינות ומרימים אותה לדרגה של הצלחה כלכלית?
  • איך לוקחים את היכולות הללו ליכולות עריכה וניהול?
  • מהו סוד ההצלחה לרב מכר ומהן המכשולים?
  • הרצאה אודות 1948 וספריו
  • הרצאה על הודו וספרו אשראם הכתוב אודותיה
  • איך לשווק נכון ספרים?

הרצאה של רם אורן

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של רם אורן, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>