רינה מצליח

Comments: No comments

רינה מצליח: להיות זבוב על הקיר ביום בו יחליטו מי יהיה ראש הממשלה החדש של ישראל זו פנטזיה של רבים מאיתנו. אבל לא רק, איך נראה רבין שחתם על אוסלו, מה הריח של ביל קלינטון, איך היחסים האמיתיים בין אולמרט לברק, כתב פוליטי חריף הוא ללא ספק הכתובת לשאלות האלו. איך מתנהלים החיים שלנו מאחורי הקלעים בלי המצלמות ובלי כל הקשקושים. רינה מצליח היא הכתבת הפוליטית של ערוץ 2 ולכן הרצאה שלה יכולה בדיוק לענות על השאלות הללו, שמעניינות את כולם ולא מהקטע של הרכילות או המציצנות.

מי את רינה מצליח

מצליח לא רק מככבת בתור הכתבת הפוליטית של ערוץ 2, אלא גם בתור שדרנית רדיו. לא רבים הם אנשי הטלוויזיה שמוכנים להקריב את צהרי יום שישי לרדיו ירושלים, אחרי שהם כתבים רציניים בערוץ 2 בכל ערב. אבל כתבת ערוץ 2 רינה מצליח תמיד היתה חריגה ולאחרונה החליטה לתת דרור לפן האישי הנוסטלגי הפחות מוכר שבאישיותה.

היא ילידת תוניס ועלתה לכאן בגיל שנה. היא בעלת תואר ראשון בספרות ותואר שני בתקשורת באוניברסיטה העברית בירושלים. היא היתה כתבת ספורט ועורכת החל מ-1983 ברדיו. ב-1993 הצטרפה לערוץ 2 והפכה לכתבת פוליטית. מצליח הייתה מבין העיתונאים הראשונים שנכחו בחתימת הסכם אוסלו בתוניס, בשנת 1993, ובהסכם השלום בין ישראל לירדן, בשנת 1994, בעמאן.

ב-2004 הפכה לכתבת הפוליטית הראשית של ערוץ 2 ואף דווחה על התמוטטתו של אריק שרון ב-2006. ב-2005 הגישה בטלויזיה את השגריר ביחד עם חבר הכנסת הטרי נחמן שי. היא כאמור מגישה ברדיו ירושלים תוכנית אישית, "נגיעות", ביום שישי בין 14:00-16:00.

הרצאה של רינה מצליח

הרצאה של עיתונאית בכירה כאמור יכול לעניין כל אחד ולכן שווה מאד להזמין אותה להרצאה. היא יכולה להתאים לכל גיל אחרי צבא, ותספר את החוויות שלה בשנים בהן היא מסקרת את המערכת הפוליטית הגועשת הישראלית ויש הרבה מאד מה לספר, כמו שכולנו יודעים. עבודתה של כתבת הכנסת והפוליטיקה הראשית של ערוץ 2 לא דלה לרגע.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>