רון לשם

Comments: No comments

רון לשםמתעניינים בכתיבה ובטלוויזיה? מעוניינים להביא מרצה מרתק שידע איך לספר לך את כל מה שמעניין אודות תהליך הכתיבה, תהליך העריכה לטלוויזיה וההבדל בין כתיבה לטלוויזיה לזו של פרוזה? אם אתם עורכים אירוע מעניין, חוג או מפגש, כנס מקצועי קטן או רב משתתפים, הרצאה כזו יכולה להתאים לכם. המרצה הטוב ביותר עבור נושא זה הוא רון לשם, איש הטלוויזיה והסופר זוכה הפרסים.

מי אתה רון לשם?

רון לשם הוא סופר צעיר, יליד 1976, עיתונאי ואיש טלוויזיה. הוא זכה בשני פרסים ספרותיים חשובים – יצחק שדה וספיר. כשהיה נער עבד בתכניות טלויזיה. בין 1998-2002 היה עיתונאי בידיעות אחרונות ואף חבר המערכת. הוא מילא תפקידים של כתיבה ועריכה בעיקר, והיה כתב אחראי אודות סיקור העיתון של האינתיפאדה השנייה, שהשפיעה עליו רבות.

ב-2002 עבר למעריב וערך גם את האתר שלהם, NRG. הוא הקדיש את פעילותו בעיתון לפובליציזם בנושאים אנטי צבאיים וחברתיים. ב-2005 פרסם את הספר אם יש גן עדן. הספר זכה לפרס ספיר בשנה שלאחריו וגם בפרס יצחק שדה. ב-2007 יצא לאקרנים הסרט בופור, המבוסס על ספר זה. הסרט זכה בפרס דב הזהב והיה מועמד לאוסקר ב-2008 בתור הסרט הזר הטוב ביותר, אך לא זכה. ב-2011 הספר עובד גם לתאטרון. ב-2006 חזר לשם לטלוויזיה והיום הוא סמנכ"ל תוכן בשידורי קשת, יד ימינו של המנכ"ל אבני ניר.

הרצאותיו של לשם מעניינות מאד, בשל השפה הייחודית שיש לו כיוצר. איש טלוויזיה וסופר שיצירותיו זכו להכרה – וגם לעיבודים מעניינים שגם הם זכו לפרסים. אפשר למצוא את ההרצאות שלו עוסקות בנושאים כגון: הסופר ויצירתו (על הספר החדש שלו מגילת זכויות הירח ועל איך כתב את אם יש גן עדן), דילמות פיקודיות בין חיילים למפקדיהם ובכלל נושאים הקשורים לחברה וצבא, מתח בין דורי, תקשורת ועיתונות ועוד.

הרצאה של רון לשם

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של רון לשם, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>