צבי יחזקאלי

Comments: No comments

צבי יחזקאלינושא התקשורת הערבית הוא תחום המרתק את הישראלים ולא בכדי. כ-100 שנה אנו נלחמים עם הערבים, ומעל 40 שנה כובשים את שטחיהם. הקרבות העכובים מדם משולהבים דרך קבע ב-20 השנים האחרונות דרך התקשורת ואנשים רבים עשו להם קריירה מפרשנות התקשורת הערבית, נדבך חשוב מאד בהבנת האויב.

בערוצים הגדולים ובתחנות הרדיו והעיתונים מחזיקים פרשן קבוע לענייני ערבים, אוטוריטה בתחום, דובר ערבית שוטפת ובעל תארים אקדמיים או קשרים ענפים בעולם זה. הפרשן המסוקס של ערוץ 10, צבי יחזקאלי בן ה-39, הוא הנחשק מכולם.

מי אתה צבי יחזקאלי

יחזקאלי היה חייל קרבי וראה מקרוב את האויב ואחר כך עבד בתור מאבטח שב"כ בחו"ל. הוא החל ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים, במסגרת החוג המשולב לתקשורת והמזרח התיכון, שם למד לראשונה את השפה הערבית. לקראת סוף התואר הראשון שלו, עבד בגלי צה"ל ככתב השטחים של התחנה.

הוא עומד בראש הדסק הערבי של ערוץ 10, בעל קשרים ענפים ומלא אנקדוטות בעולם הערבי וידוע בסגנון ההגשה הנונשלנטי והמיוחד שלו. הוא שופע ידע בתחום המזרח התיכון והעולם הערבי, שולט בערבית על בוריה (מדבר בעיקר ערבית במשך היום).

במסגרת התוכנית "לונדון את קירשנבאום" המשודרת בערוץ, מגיש יחזקאלי פינה על "העולם הערבי", שבה הוא מביא סיפורים מהמזרח התיכון וארצות ערב בפרט.

הרצאה של צבי יחזקאלי

לכל אירוע, במיוחד אם זהו ערב גיבוש או כינוס מקצועי, צבי יחזקאלי יהיה תוספת מושלמת והרצאה של צבי יחזקאלי תהיה פשוט דבר מושלם לאירוע. כנסים בנושא המזרח התיכון, עיתונאות או המלחמה עם הערבים, תפולפל בידע הרחב שיש ליחזקאלי, יכולתו להביא חדשות טריות מהשטח והבנתו את התקשורת של מדינות ערב והמזרח התיכון הופכת אותו לשם דבר בתחום התקשורת של המזרח התיכון, מילה שלו פוסקת בתחום והוא בהחלט יכול לסייע להבנת המתרחש סביבנו.

הרצאה שלו תהיה מסמר הערב בכל אירוע.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>