דר' צבי ברק

Comments: No comments

צבי ברק – המאה ה-21 יש תחרות גדולה, גם בתחום הבין אישי וגם בתחום העסקי. איך הופכים את כל האנרגיה שלנו ליתרונות? איך הופכים למצויינים? מרכז גישות שם לו למטרה ללמד את השיטה להפוך את המצויינות לדרך חיים. מצויינות במעגלי החיים השונים, מימוש פוטנציאל אישי בשאיפה למצויינות אישית וארגונית, מנהיגות המנהל, איך לצאת מהקופסה בקבעונות פסיכולוגיים בהתנהגות בחברה אנושית, חשיבה יצירתית, שפת גוף, מרכז גישות מרכז הרצאות מדהימות בנושאים אלו.

מי אתה ד"ר צבי ברק?

מנהל מרכז גישות הוא צבי ברק, מומחה בתחומים המצויינים לעיל. המודל שפיתח עובד נפלא במרכז גישות כבר עשרים שנה, עם מאות לקוחות מרוצים. לפי מודל זה ניתן לאמן כל אדם וצוות למצוינות, שמשמעותה מימוש הפוטנציאל האישי והארגוני בדרך להצלחה במשימות ולעמידה ביעדים. ד"ר צבי ברק, מומחה למדעי ההתנהגות,  נחשב לאחד מאנשי המקצוע המובילים את תחום והוא אחד מהמרצים המבוקשים ביותר בישראל, למשל גלובס בחר בו כאחד מ-10 המרצים הטובים ביותר בישראל, בעל ניסיון במתי עשיר ובעל ידע מקצועי בשיטה שפיתח בצורה מדהימה. שליטה בחומר ברמה גבוהה ביותר. ברק חיבר את הספרים  'מודל המצויינות', 'חכמת הניהול', 'הומור בניהול'. מנחה תוכנית הטלויזיה 'להיות מצוין'.

הרצאה של ד"ר צבי ברק

כאמור ד"ר צבי ברק הוא מומחה למדעי ההתנהגות ובעל שם כמרצה מדהים ושנון, שמסוגל להעביר את השליטה שלו בחומר לכל שומע. כל קהל היה מעוניין לשמוע את ההרצאה של צבי ברק, אישי או עסקי, כדי לממש את הפוטנציאל ולהפוך מצויין בכל תחום שיחפוץ, לכן הוא נחשב אחד מה-10 המובילים בארץ ונחשב מרצה מצויין ששווה מאד להזמין אותו. הרצאה של צבי ברק היא חוויה מובטחת.  צבי ברק במופע מרתק מלא הומור שנון ואינטליגנטי, וגורם לאנשים לרכוש את הכלים הפרקטיים שלו, ולא משנה אם הם יחידים או זוגות, פרטיים או עסקיים, צעירים או מבוגרים. רוצים הרצאה מדהימה של ד"ר צבי ברק?

מעוניינים להזמין הרצאה של צבי ברק? אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>