ערן כץ

Comments: No comments

ערן כץאם אתם מעוניינים ללמוד משהו חדש על גבולות המוח והיכולות שלכם, אתם מוכרחים להזמין הרצאה של מישהו כמו ערן כץ. גישה חדשה לזיכרון האנושי, יציאה מהקופסה והיכולת לעשות דבר מה חדש עם המוח שלנו יכולים לטלטל אותנו ולתת לנו דרך חדשה לתפוס את החיים שלנו. הרצאה כזו יכולה ללמד אותנו כלים מדהימים ויעילים לחיי היום יום ולכן היא מתאימה לכל סוג אירוע – בין אם קליל ובין אם מקצועי. אם אתם מחפשים הרצאה כזו מלאת מוטיביציה אתם צריכים את ערן כץ באירוע שלכם.

מי אתה ערן כץ?

ערן כץ, יליד 1965, הוא שיאן גינס ישראלי בתחום השימוש בזיכרון. בצורה פשוטה: הוא מסוגל לזכור חמש מאות ספרות אחרי האפס, בצורה אקראית לגמרי, לאחר שהוקראו לו פעם אחת בלבד!!!! הוא יכול ללמד תרגול זיכרון ויש לו טכניקות ייחודיות לשמירת מידע – יעיל מאד למשל לזכירת פגישות, הרצאות, מספרים ותאריכים.

הוא מוערך מאד בתור מנחה ועורך הרצאות בתחומים אלו, במיוחד בקשר בין אינטלגנציה וזיכרון והוא חבר ההנהלה הבין לאומית של הארגון לשימוש במוח, INTERNATIONAL BRAIN EDUCATION ASSOCIATION.

כץ היה תלמיד בינוני בתיכון בחיפה עד שנתקל בספריו של מומחה המוח האמריקני הארי לוריין. קריאת ספירת וחידוד זכרונו הפכו אותו לתלמיד מצטיין שאף עוסק במסורות אלו עד היום. הוא למד לתואר ראשון במדע המדינה ולתואר שני במנהל. ב-1998 זכה להיות בספר השיאים של גינס על הזיכרון שלו, כשזכר 500 מספרים אחרי הנקודה. היו לו 4 טעויות בלבד. כשיאן גינס הוא זוכה להיות מרצה מבוקש בתחום זה.

ב-2008 הקים את חברת START MEMORY העוסקת בערכות פיתוח זיכרון וכותב טור בעיתון BUSINESS WEEK ISRAEL על שימוש בזיכרון בעסקים.

הוא כתב חמישה ספרים אודות הידע שלו:

  • סוד הזיכרון המצוין – טכניקות יעילות לזכור בקלות
  • סוד המוח היהודי – טכניקות לפיתוח אינטליגניציה וזיכרון מצוין (רב מכר)
  • האיש העשיר בירושלים (לא עוסק בזיכרון)
  • הצחוק הזה מזכיר לי – איך לזכור בדיחות, חבילת הישרדות (לא עוסק בזיכרון)

השיטות של כץ הפכו למסחריות עם הפיכת משחקים למבוססי השיטה שלו. ביחד עם אלון פרידמן הוא פרסם חומרים המלמדים לזכור פנים, שמות, להתכונן למבחן פסיכומטרי ועוד.

הרצאה של ערן כץ

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של ערן כץ, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>