ענת זנזורי

Comments: No comments

ענת זנזוריאם מעניין אתכם לקבל תשובות על השאלות מהפסקה הקודמת, ענת זנזורי היא בדיוק האדם לשאול. ענת זנזורי היא נומרולוגית בעלת ניסיון של 15 שנה. מייעצת אישית
לחברות עסקיות, בעלת פינה קבועה בתכניתו של דידי הררי, עוסקת בהתאמה זוגית. ההרצאות המצחיקות שלה עוסקות בעיקר בחיזוי אישי על בסיס קבלה ונמורלוגיה, כלומר מספרים.

נומרולוגיה קבלית, כמה מילים

מאז תחילת האדם אנו שואלים שאלות על היקום, על הטבע הפנימי שלנו ועל האלוהות. כבר 3000 שנה קיימת הקבלה, והיא כלי אדיר לתשובות לשאלות אלו. נומרולוגיה קבלית היא אחד הכלים הטובים ביותר להשתמש בחומר שיש בספרי הקבלה וארון הספרים היהודי. אם נהיה רק רגישים רק למה שקיים בתוכנו נוכל להגיע למקומות גבוהים מאד. בדרך כלל תהיה לנו בעיה עם מה שמשתקף בהתנהגות של אחרים ומייצג אותנו. חוסר הקבלה של האחר מראה שלא למדנו לאהוב את עצמנו לא יודעים להעריך את מה שנברא בצלם אלוהים, ואנחנו צריכים ללמוד אהבה עצמי ואהבת הזולת מהי.

בואו לשמוע הרצאה מאלפת של ענת זנזורי

זנזורי מדברת על כל מה שהיא מייעצת לאנשים בתכנית של דידי הררי:

  • תורת הנומרולוגיה- משמעות תאריך הלידה בחיינו – האם יש לנו ייעוד אחד או כמה ואיך שולטים בייעוד שלנו, לפי הדטרמניזם היהודי, זמנים ועיתויים לעשיית מהלכים, כיצד להיעזר במספרים לקבלת תשובות.
  • נומרולוגיה ועסקים – הרצאה ייחודית הכוללת מידע רב וחשוב מאד, איך לתרגם את הנמורולוגיה הקבלית לעסקים: איך לקחת את הכלים של הקבלה והמספרים, ולהפוך אותם לכלי שיווק, מסחר, אמינות, מיתוג ועוד ועוד.
  • איך אפשר לשפר את החיים שלנו? נומרולוגיה תעזור לנו בכך, ותסייע לנו לייצר קשרים, משפחה, אינטימיות ועוד ועוד. אחת ההרצאות הטובות ביותר של ענת זנזורי.
  • זוגיות דרך המספרים – הנומרולוגיה הזוגית ומה אומרת הקבלה על זוגיות? מאבחנת במהירות את התכונות של שני בני הזוג, ואת המקור לאי ההסכמות ביניהם תוך מתן פתרונות ספציפיים לזוגיות שלכם. הסימנים לתקשורת טובה. כיצד רואים רומנטיקה במספרים האם אנחנו מתאימים?

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>