נחמיה שטרסלר

Comments: No comments

נחמיה שטרסלר – לאחרונה הודיע בנק ישראל בראשות פרופ' סטנלי פישר כי ב-2009 יתכווץ המשק בשיעור של %0.2. זאת, לעומת 1.5% צמיחה בתחזית הקודמת. הבנק מעריך שתתרחש ירידה במחצית הראשונה של 2009, התייצבות ותחילת צמיחה במחצית השנייה, וחזרה לקצב הצמיחה הפוטנציאלי רק באמצע 2010. בבנק ישראל מציינים כי התחזית עודכנה כלפי מטה בעקבות מספר התפתחויות שליליות בכלכלה העולמית ובמשק הישראלי. הגורמים אותם מונה הבנק להורדת התחזית: הרעה ניכרת בפעילות הכלכלית וירידה בתחזיות הצמיחה והסחר העולמיות; ירידה בפעילות הכלכלית ברבעון הרביעי בישראל, ובייחוד ירידה חדה בייצוא ובייצור התעשייתי; עלות מבצע "עופרת יצוקה" ברצועת עזה וההשפעה השלילית על יצוא שרותי התיירות. נשמע מסובך מאד, ולא מבינים כלום? בשביל זה נחמיה שטרסלר כאן.

מי אתה נחמיה שטרסלר?

נחמיה שטרסלר הוא עורך כלכלי ופרשן כלכלה ועורך מוסף דעות של "הארץ". עוסק גם בפרשנות כלכלית בערוץ 2. הגיש את טור הטלוויזיה "שלא יעבדו עליכם" באולפן שישי, טור בנושא כלכלה וצרכנות. שטרסלר בוגר תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. במשך יותר מ-20 שנה היה העורך הכלכלי של עיתון הארץ, עד שלאחרונה קיבל שדרוג.  במקביל משמש נחמיה שטרסלר כמרצה בחוג למנהל עסקים של אוניברסיטת תל אביב. הוא כותב בעיתונים ובאינטרנט ונחשב למרצה בעל כלכלה חופשית א לה מילטון פרידמן. הוא מרצה בעיקר בנושא עליו הוא כותב ומשדר זה שנים רבות, צרכנות וכלכלה: שלא יעבדו עליכם – מבט אקטואלי על הכלכלה, החברה והפוליטקה הישראלית.

הרצאה כלכלית בשפה פשוטה היא דבר חשוב מאד בימים אלו של מיתון כלכלי. מדוע הסכמים בין חברות ללקוחות תמיד מסובכים? בארגונים רווחת הדעה שככל שההסכמים מסובכים יותר, כך הם מגינים על הארגון מפני תביעות משפטיות. מסתבר שלא כך הדבר – תשאלו את האמריקנים והאנגלים. לפעמים נראה לכם שצריך תואר בכדי להבין את הניירת של חברות הסלולר, הביטוח או הבנקים? אתם לא לבד. רוב האנשים ככה, והרצאה מדהימה של נחמיה שטרסלר תעזור לכם לפתור את החסרים הבסיסיים שלכם בכלכלה.

רוצים להזמין הרצאה של נחמיה שטרסלר? אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>