מרצים מבוקשים

Comments: No comments

ישנם מספר רב של מרצים מבוקשים. שמות כולם ידועים וחלקם אף ידועים מאד.

המרצים המבוקשים ביותר בעולם ההרצאות ובחברות והארגונים השונים הם מרצים בתחומי נושאים שונים כמו הומור וצחוק, מצוינות, מוטיבציה, משא ומתן, חגי ישראל וחנוכה שקרב ובא, יום האישה, כלכלה ושוק ההון, הרצאה מאד מבוקשת לאור המצב הכלכלי בארץ ובעולם. הרצאה זו מעדכנת ומספרת לקהל השומעים על המצב הכלכלי ולאן פנינו מועדות. הרבה מאד חברות מזמינות את מיטב המרצים בתחום הזה להרצאות אקטואליה ועדכון.

למרכז המרצים לישראל יש מבחר מרצים גדול ואכותי . המרצים מגיעים לארגוני הלקוחות ונותנים הרצאות איכותיות בשלל נושאים.

בין המרצים המבוקשים כיום נמנים

  •  דורון אראל – נותן הרצאות בתחום מוטיבציה, הגעה ליעדים, טיפוס לאוורסט.
  • צבי יחזקאלי – הנותן הרצאה מרתקת ושנונה על המזרח התיכון, על אקטואליה מזרח תיכונית, על איראן סוריה והמעגלים הקרובים של האיום.
  • מיכל דליות – כוכבת הסידרה "סופר נני" נפגשת עם הארגונים והקהל נהנה מאד לשמוע את ההרצאות המשכילות שלה. מיכל דליות מספרת מנסיונה העתיר ומעבירה להורים את המסר "אין ילדים רעים".
  • פסקל ברקוביץ – האשה שלמרות הכל – והכוונה באמת ל"הכל" עשתה את זה. היא התגברה על כל המכשולים שעמדו בדרכה והפכה להיות אלופה. עליה נאמר – אין דבר העומד בפני הרצון! אשה עם כוח רצון אדיר שהנכות ממנה והלאה. הפכה לאמא, סופרת, בימאית, עורכת, ומרצה בחסד. כל מי שמאזין לה מקבל זריקת מרץ להמשך חייו. היא משמשת דוגמא ומופת לכל אחד מאיתנו.
  • אנאבלה שקד – מרצה שנונה שהקימה ומנהלת את בית הספר למאמנים של מכון אדלר. מטפלת בחסד שכל הורה היה רוצה לקבל ממנה עצה. זה פשוט עובד ולא צריך 10 שנות טיפול לקבל תוצאות. כאן ועכשיו עם השקעה שלך. אנאבלה מרצה מבוקשת מאד. הרצאתה מדברת על החיים ומה אנחנו עושים מהם. כאימרתה אתה יכול להיות מצליחן או מפסידן. זוהי הבחירה שלך מה תהייה. אתה כמו רב חובל על האניה שלך – תרצה תוביל ימינה, תרצה תוביל שמאלה. אנאבלה מרצה מצחיקה שמדברת על הדברים הכי רציניים בחיים שלנו.

 

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>