מיכל דליות

Comments: No comments

מיכל דליותבעולם של היום כול מקצוע נלמד, רק הורות לא לומדים. למה ? שאלה טובה. ההבדל בין ההורים של פעם לאלו של היום, שאלו של פעם עשו טעויות, אבל הם עשו אותן עם ביטחון עצמי. היום יש צורך לדעת את הפסיכולוגיה של הילד, להבין את הדינמיקה המסובכת הזו בקשר שבין הורים וילדים.

מי את מיכל דליות?

מיכל דליות, בנוסף להיותה כוכבת הסידרה "סופר נני", היא סופרת שסיפרה "אין ילדים רעים" יצא ב- 2008, מגישת תוכניות רדיו וטלויזיה העוסקות בנושאים הנסובים סביב סוגיית היחסים בין הורים לילדים.

היא למדה במסגרת העתודה האקדמית הוראה לגיל הרך בסמינר לוינסקי. בין 1970-1990 היתה מורה וגננת לגילאים שונים. מיכל שימשה גם כיועצת חינוכית למקומות רבים מאד והשיגה לעצמה שם בתחום זה. בנוסף היא למדה פסיכולוגיה ומדעי ההתנהגות. ב-1990 החליטה מיכל ללמוד הנחיית קבוצות הורים במכון אדלר. בבקרים עבדה בגן הילדים ובערבים למדה. כעבור ארבע שנות לימוד, הפכה מיכל דליות למדריכת הורים ברחבי ישראל וליועצת בנושא יחסים.

ב-2007 הקימה מיכל דליות את אתר האינטרנט "הורים פלוס" אשר בו ניתן למצוא מספר רב של טיפים ומאמרים בנושא יחס הורים לילדים בענייני חינוך, גיל ההתבגרות, הצבת גבולות ועוד.

ב-2006 עלתה התכנית "סופר נני" בערוץ 2, תוכנית שמקורה ברשת ה- BBC הבריטית, במסגרת התוכנית מיכל מסייעת בפתרון בעיות בין הורים לילדיהם הקטנים. דליות נבחרה מתוך 600 מועמדות להיכנס לתפקיד, מתוקף היותה בעלת 15 שנות ניסיון בהדרכת הורים וחינוך ילדים, יש לה חוקים מאוד ברורים ואם לא עושים מה שהיא אומרת, אז… היא יודעת לעמוד על שלה. אה, ושלא כמו הנני הבריטית – לה גם יש ילדים משלה.

כל אחד היה רוצה לשמוע הרצאה של מיכל דליות בנושא חינוך ויחסים, זוגיות, הורות ועוד….., נושאים שמעסיקים כול אחד ואחת מאיתנו, החיים בעולם הדינאמי והמשתנה כול כך, בו זוגיות, משפחה, עבודה הם האלמנטים המשפיעים ביותר, ועלינו למצוא את האיזון העדין ביניהם ולתווך בין מערכות היחסים הרבות בהן אנו נמצאים .

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>