ירין קימור

Comments: No comments

ירין קימוראין כמו טיפים מעניינים אודות דרכי הגשה ופרזנטציה. אם אתם עומדים בפני הצגת מידע חשוב בפני אנשים ואתם מעוניינים לשבור את מחסומי היצירתיות, אין כמו הרצאה פותחת אופקים מסוג זה כדי לעשות זאת. חשוב להביא לאירוע מסוג זה מרצה איכותי, בעל ניסיון רב בלימוד פרזנטציה ויצירתיות, כדי לוודא שאכן האירוע שלכם יהיה מוצלח ואפקטיבי. אם יש לכם ספקות, ירין קימור הוא האדם המושלם לאירוע שכזה.

מי אתה ירין קימור?

ירין קימור הוא מומחה בחשיבה יצירתית והצגת מידע. הוא מייעץ לחברות רבות בתחומים אלו, בין היתר, למנהלים, אנשי מחקר וארגוני עובדים מכל הסוגים והתחומים. ההרצאות שלו ידועות בתחום ארגון האירועים כחוויה מרגשת ומטלטלת, ההרצאות שלו מרתקות ומושכות עבור קהלים רבים – בין היתר ארגונים עסקיים ומסחריים, חברות היי-טק וארגונים ממשלתיים, בין היתר משרדים, ארגוני ביטחון, צבא ומודיעין.

ירין קימור התחיל את הקריירה שלו כמפיק בטלוויזיה. הוא עסק בעריכה של תכניות דוקומנטאריות אודות רצח הספורטאים במינכן (1972) והשואה. הוא גם הגיש את תכנית התחקירים מבט שני של ערוץ 1 במשך מספר שנים. לאחר עזיבתו את התחום, בו פיתח במשך שנים את התפיסה היצירתית שלו של עריכה ופיתוח דרכים מיוחדות להגשת מידע, הוא הפך למרצה מבוקש – וכאמור, ארגונים מכל הסוגים עושים שימוש בהרצאותיו.

קימור מעביר סדנאות בתחומים רבים, בצורה מצחיקה ובהגשה ייחודית. ההרצאה היא כמעט מופע, העושה שימוש באמצעים בלתי שגרתיים להעברת המסר. בין הרצאותיו אפשר למצוא את: הבלתי אפשרי – אפשרי, הקלות הבלתי נסבלת של הפתרון, כיצד תהפנט ותמגנט קהל – פרזנטציה מנצחת (מבוסס על הניסיון שלו מאחורי הקלעים בטלוויזיה), אך גם הרצאות בנושאים קונקרטיים דוגמת: לא לפרסום (על עבודתו של עורך), לצאת מן הקופסה וסדנאות יצירתיות כלליות.

הרצאה של ירין קימור

אתר המרצים הוא האתר המוביל בישראל להפקה והתאמת הרצאות עבור אירועים שונים – ניתן לראות את רשימת ההרצאות של ירין קימור באתר מרכז המרצים לישראל.

אם אתם מארגנים כנס, מפגש, חוג בית או יום עיון והייתם רוצים לשמוע הרצאה, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם מהפנייה למרצה ועד סגירת הפרטים. ירין קימור הוא מרצה מבוקש מהצוות של אתר המרצים, ואם הייתם מעוניינים לשמוע הרצאה אודות מציאת פתרונות יצירתיים לכל מצב, ירין קימור הוא המרצה המושלם עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>