ירון ליבנה

Comments: No comments

ירון ליבנהירון לבנה – אסטרולוגיה כידוע היא דרך חיזוי המזל והעתיד דרך הכוכבים. האסטרולוגיה חדרה לרוב תרבויות העולם בצורה זו או אחרת, בדתות מונותאיסטיות וגם בדתות מרובות אלילים ופגניות. כולם רוצים מה צופן העתיד דרך פילוסופיה, מזלות וחישובים.

העולם הוא מרכז היקום? לא בדיוק

החישובים הנערכים באסטרולוגיה כרוכים בחשבון אריתמטי וגאומטריה פשוטים ובאים למקם את הכוכבים בתאריכים ובזמנים נתונים לפי טבלאות מוכנות מראש. יש ניסיון להפוך תחום זה למדע מדויק ואקדמי, אבל בסופו של דבר החישוב הוא "רוחני", וזאת בכל התפיסות, לרבות הדתית יהודית.

לשמוע הרצאה מפי ירון לבנה על המזלות ועל מה צופן לנו אישית הגורל והמזל, זה דבר מרתק ומעניין, אפילו אם לא מאמינים וזה סתם בשביל הכיף. לשמוע הרצאות מבדרות ונחמדות זה תמיד טוב לכל קהל, ולשם כך יש את ההרצאה של ירון לבנה.

מי אתה ירון ליבנה?

בשנת 1979 לאחר שביקר בפירמידות, נחשף ירון לבנה למשמעויות של הכוכבים והאסטרולוגיה והחליט להתעמק בהן על לכדי קריירה של ממש. לאחר הביקור למד תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני פילוסופיה – מדובר הן במישור הרעיוני והן במישור הפרקטי ייעודי, שתי דיסיפלינות שמנחות אותו עד היום. הלימוד האסטרולוגי הוא פרי התפתחות אישית והוא אוטודידקט בתחום. לבנה עוסק בפיתוח מערכות מחשבים בתחום ומרצה על כך לכל פורום.

כיום משמש ירון לבנה כאסטרולוג במשרה מלאה ומתמקד בפרוייקטים/מיזמים הקשורים לאינטרנט, סלקום, והתקשורת הכתובה והמשודרת. ללא ספק אחת ההרצאות המדהימות שאפשר לשמוע היא הרצאה של ירון לבנה, אחד האסטרולוגים והנמרולוגים המוערכים ביותר בארץ וללא ספק גם מהעסוקים ביותר.

על מה הוא מדבר בהרצאותיו?

  • שניים עשר המזלות, משמותם בדתות השונות ובחיי היום יום
  • התאמות זוגיות באסטרולוגיה (הדגמות מהקהל). ידוע לדוגמה, כי בזוגיות, הקב"ה מתערב אישית בזיווג הזיווגים, מה שהוא בדרך כלל לא עושה בנושאים אחרים. הרצאה מדהימה בנושא הזוגיות, ההתאמה של המזלות, האם אפשר / אי אפשר לשלוט בהתאמה וכו' וכו'.

 

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>