ירון דקל

Comments: No comments

מי אתה ירון דקל?

אחד ממגישי הטלויזיה הותיקים ביותר, אשר מופיע על המרקע שלנו בערוץ 1 יותר מעשר שנים. הגיש במשך שבע שנים בגלי צה"ל פינת מפלגות שבועית. במשך הזמן היה גם כתב ופרשן לענייני מפלגות בתוכנית ערב חדש בטלוויזיה החינוכית, ובערוץ 2, בתקופת הקמתו.

בשנים האחרונות משמש דקל, ככתב פוליטי בקול ישראל, שם הוא גם מגיש את תוכנית האקטואליה הכל דיבורים שם הוא מדבר על ענייני דיומא ועושה פרשנות פוליטית, תכנית פופולרית מאד אשר נחשבת נשכנית ביותר (ירון דקל נחשב למראיין קשוח אשר לא נותן למראויינים שלו להתחמק), וכפרשן פוליטי של הערוץ הראשון.

דקל נחשב לעיתונאי אמין. בתוכנית הכל דיבורים, ירון דקל מותח ביקורת קשה מאד על אנשים פוליטיים, לפעמים הביקורת חריפה מאד, יש אומרים מדי. כך למשל, הפתיח של התוכנית הוא בדרך כלל ביקורת צינית מתוחכמת על המתרחש במדינה באותו היום. כמו כן התוכנית משמשת במה לראיונות שונים, כשדקל הוא המראיין ונתפס לעתים כמראיין קשוח, שאינו נותן לסטות מהנושא ללא מענה ברור לשאלותיו.

בואו לשמוע הרצאה של ירון דקל

ירון דקל עורך הרצאות בנושאים רבים, ביניהם:

  • התקשורת בישראל, לפני ומאחורי הקלעים: האם היא הוגנת?
  • תקשורת, פוליטיקה וחברה בישראל – מה הקשר ביניהם? ארצות הברית וישראל: האם יש על מי לסמוך?
  • האם הברית הישראלית אמריקנית היא חזקה ובלתי שבירה, ומה קורה בנושא זה בעידן ברק אובמה?

כאמור דקל היה שליח בארה"ב והוא מכיר היטב את וושינגטון בעיקר בימי בוש; מה שונה בין בוש לאובמה? פוליטיקה אמריקנית לקראת בחירות 2008: האם אישה תעמוד בראש המעצמה. דקל הוא מרצה מדהים שמתאים לכל אירוע, בדומה לתכנית הרדיו שלו – הוא מעניק את מלוא התשוקה למאזיניו. אפשר לשמוע אותו מדבר על אקטואליה פוליטית, מלחמה ושלום בצל האינטרסים הפוליטיים ועל הזהות היהודית של יהודי ארה'ב: להיות יהודי בלי להתנצל. ההרצאה של דקל היא מהטובות ביותר בתחום התקשורת והיא מומלצת ביותר לכל אירוע, במיוחד אירוע העוסק באקטואליה.

רוצים הרצאה טובה לאירוע? אתר במת מרצים מקצר לכם את הדרך ומסדר לכם את ההרצאות הטובות ביותר עם אלפי המרצים המקצועיים ביותר בישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>