יעקב בורק

Comments: No comments

יעקב בורק – האם לכל אחד יש סיכוי להיות יזם טוב? מה ההבדל המגדרי בנושא היזמות? האם בנים בכורים הם לוקחי צ'אנסים? מה הקשר בין לבוש הנשים וביצוע השוק? האם שימפנזים חושבים על פרישה הוא ספר מדליק ומקורי המעורר שאלות רבות וגם הרבה מאד חומר למחשבה בנושא כסף, יזמות, השקעות, רוממות השקעות פיננסיות ונפילתן ועוד ועוד הם מתחום העיסוק של יעקב בורק.

מי אתה יעקב בורק?

בשנות ה-70 של המאה ה-20 הפך יזם מצליח ביותר בארץ ובעולם ובשנות ה-80 עבד על תכניות כלכליות עם ראש הממשלה שמעון פרס. ב-1987 ייסד את חברת ההשקעות 'אוורגרין' – מהחלוצות בתחום הון הסיכון בישראל. ב-2005 העביר את הפעילות של החברה שלו לשותפים האחרים, הצעירים ממנו, והחל להתרכז בהנאה בחיים בין היתר, בהרצאות. יעקב בורק הוא בוגר הטכניון ובעל תואר במנהל עסקים, כותב קבוע בדה מרקר ויו"ר של עמותה ללא רווחים של קידום עסקי. הרצאה שלו היא ממש מתכון למצוינות מאדם שעשה את זה ובגדול.

הרצאה של יעקב בורק

  • האושר והעושר אינם קשורים זה בזה. התל"ג עולה ובכל זאת אנשים לוקחים תרופות נגד דיכאון. איך עושים את העולם שלנו טוב יותר נפשית? מה תפקיד התורשה ומהם הגורמים הפועלים לשחוק את אושרנו? ולבסוף, עשרת הכללים לתחזוק האושר ברמה האישית. הרצאה מדהימה שנושקת לתחום הפסיכולוגי של הכסף.
  • אמורים לעשות עסקים באווירה של אמון הדדי, אבל ישנן קהילות בעולם שחשדנות הוא אחד מהפקטורים המרכזיים שלהם בעסקים.  האם אמון משתלם בעבודה הפרטית והעסקית? הרצאה מדהימה הכוללת גם משחק תפקידים.
  • תפקיד המשפחה בצמיחתו של היזם הפוטנציאלי. השפעת סדר הלידה על אופיים היזמי של אחים במשפחה ועל נכונותם ליטול סיכון ולפרוץ דרכים חדשות. מדוע אחים בכורים אינם מהמרים ומה היה רוצה היזם שיאמר בנאום ההספד עליו? על הקשרים המורכבים בין היזמים ואבותיהם.

מעוניין להזמין הרצאה של יעקב בורק? אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>