פרופ' יורם יובל

Comments: No comments

פרופסור יורם יובלאין כמו לשמוע הרצאה אודות נושאים פסיכולוגיים. כיף לשמוע אודות נפש האדם, במיוחד אם זה מטובל בסיפורים מעניינים, מקרים יוצאי דופן ואירועים מרגשים. הרצאה כזו, אם נעשית בצורה מעניינת וקולחת, יכולה להתאים למפגשים מקצועיים ורציניים, אך גם לחוגי בית ומפגשים קלילים יותר. אם אתם מחפשים הרצאה מפי פסיכולוג מוביל, שיש לו גם ניסיון בעבודה עם אנשים מעניינים (בדרך כלל, מפורסמים) וגם בעל שם באקדמיה הישראלית בתחום זה, פרופסור יורם יובל הוא המרצה המושלם עבורכם.

מי אתה יורם יובל?

יורם יובל, יליד 1958, הוא פרופסור לפסיכולוגיה, פסיכואנליטיקאי וחוקר מוח, ראש המכון למחקר הרגשות של האוניברסיטה בחיפה. הוא מוכר מאד בעיקר בתחום המחקר שלו אודות הרגש האנושי (הנוירוביולוגיה של אהבה ורגשות), אותו הוא מרבה לחשוף בספריו, אך גם בהרצאותיו ובתכניות הטלויזיה אותן הוא מנחה.

הוא מפורסם בעיקר בשל התכניות שלו בטלוויזיה, "שיחת נפש". בספריו, למשל, הוא מחבר בשפה קלה ונעימה את תפיסת עולמו בהקשר של גבולות הטיפול הפסיכולוגי, תוך שימוש בדוגמאות ותיאורי מקרים.

יורם יובל נולד בירושלים, למשפחה דתית. אביו היה גם הוא מומחה לנוירוביולוגיה ובכך הוא ממשיכו. הוא למד רפואה באוניברסיטה העברית והשלים תואר פסיכיאטרי באוניברסיטת קולומביה בניו יורק. הוא היה מטפל פסיכולוגי בניו יורק. בין תפקידיו האקדמיים: מורה במכון הפסיכואנליטי על שם אייטינגון בירושלים, ראש תחום טראומה במחלקה ללימודי עבודה סוציאלית בחיפה וגם ראש מכון חקר הרגשות באוניברסיטת חיפה. בנוסף הוא מלמד באוניברסיטה העברית.

ב-2008 התחיל להגיש סדרת ראיונות פסיכולוגיים עם מפורסמים בערוץ 2 ובכבלים, "שיחת נפש". ב-2009 הגיש את הסדרה איך להיות מאושרים בשישה שיעורים. הוא פרסם מס' ספרים: ישראל – שיחת נפש, סערת נפש, מה זאת אהבה, הלנה על הגג.

הרצאה של יורם יובל

אתר המרצים הוא האתר המוביל בישראל להפקה והתאמת הרצאות עבור אירועים שונים. אם אתם מארגנים כנס, מפגש, חוג בית או יום עיון והייתם רוצים לשמוע הרצאה, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם מהפנייה למרצה ועד סגירת הפרטים. יורם יובל הוא מרצה מבוקש מהצוות של אתר המרצים, ואם הייתם מעוניינים לשמוע הרצאה אודות ניסיונו כמטפל, פסיכיאטר ואף חוקר אהבה בצורה מעניינת, שנונה ומעוררת מחשבה, יורם יובל הוא המרצה המושלם עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>