יונתן צ'רצ'י

Comments: No comments

מי אתה יונתן צ'רצ'י?

יונתן צרצייונתן צ'רצ'י הוא שחקן ישראלי מוערך, שעבד בהפקות תאטרון, טלויזיה וקולנוע ובנוסף מרצה המתמחה בעידוד שמחת החיים דרך דרמה וצחוק. בוגר בית הספר למשחק בית צבי, על הצגתו 'ביקורת חצות' זכה בפרס השחקן, פסטיבל עכו 1987. בנוסף זוכה פרס התיאטרון הקאמרי ע'ש א. בן יוסף בתיאטרונטו 1997 בו זכה בציון לשבח על הצגת היחיד אדון וי, משחק שזיכה אותה גם במועמדויות בפסטיבלים נחשבים מאד לתאטרון באירופה. יונתן צ'רצ'י הוא גם במאי תאטרון, שעושה את המילואים שלו בתור במאי תאטרון בצה"ל. הוא מתנדב לבימוי הצגות וגם להרצאות על הומור עם ילדים קשי יום ואסירים. בוחן לתיאטרון צה"ל וללהקות צבאיות. שימש בתור מרצה דרמה וביים במשך שלוש שנים בתיאטרון של המכללה למינהל בגבעתיים. מעביר סדנאות לחברות, לגיבוש, למכירות וסדנאות עם ערך מוסף הומור כיף. הרצאה של יונתן צ'רצ'י היא אירוע מושלם לכל סיבה ועניין.

הרצאה של יונתן צ'רצ'י

איך מתמודדים עם החיים בצורה של משחק והומור? ההרצאה תעסוק ותדגים בצורה תארטלית איך להתמודד עם מצבים בצורה מאולתרת, בצורה מפחיתת מתח, והכל כאילו הייתם שחקנים בעצמכם. ההרצאה מלווה בהומור רב, הפעלה אינטראקטיבית של המשתתפים, אלתורים וגיבוש קבוצתי.

פיתוח המנהיגות האישית והכריזמה – איך הופכים לשחקנים טובים יותר בחיים על מנת להצליח בקריירה? פיתוח יצירתיות וכריזמה, כיצד להעביר מסר כובש ואפקטיבי ולרכוש את לב מאזיננו, פרזנטציה מנצחת, הנעת עובדים וצוותים, כיצד להפתיע ולחדש – יצירתיות, חדשנות ופיתוח גמישות מחשבתית.

ההומור הישראלי וההתפתחות שלו לאורך 61 שנות קיומנו. מה זה הומור יהודי? צ'רצ'י עובר על חומרים כמו שייקה אופיר, הגששים, קישון, ניקוי ראש, החרצופים, זהו זה, סטנדאפ ובורקס, דן בן אמוץ, ארץ נהדרת ועוד. כמה משפיעים אירועים על ההומור: פוליטיים, כלכליים, חברתיים, אישיים, משפחתיים, קצב החיים המהיר וכניסת האינטרנט לחיינו. איך הומור משנה את ההתייחסות שלנו לפוליטקאים.

אתר המרצים

רוצים הרצאה טובה לאירוע? אתר המרצים מקצר לכם את הדרך ומסדר לכם את ההרצאות הטובות ביותר עם אלפי המרצים המקצועיים ביותר בישראל. באתר אנשים שהם אוטוריטה בתחום שלהם ובעלי ניסיון בימתי מוכח שיעשה לכם אירוע מושלם. כל האירוע עלינו. כל שאתם צריכים לעשות הוא להכנס לאתר מרצים, לבחור את המרצה המתאים ביותר לאירוע שלכן ולצביונו, ואנחנו נסדר הכל. אתר המרצים הוא המאגר האיכותי והטוב ביותר באינטרנט בישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>