יוכי ברנדס

Comments: No comments

יוכי ברנדסהרצאות על תנ"ך וספרות מתאימות לסוגים רבים של מפגשים. מורים וקהלים מקצועיים יכולים להעריך אותן, אבל גם אפשר לשלבן במפגשים קלילים ומצחיקים. תנ"ך וספרות עברית הם הבסיס לתרבות שלנו, לשפה שלנו ולכן הם רלוונטיים מאד לכל תחומי החיים והיום יום. אם יש לכם אירוע או מפגש כלשהו שבו הרצאה כזו יכולה להתאים, יוכי ברנדס היא האישה המתאימה ביותר לכך.

מי את יוכי ברנדס?

יוכי ברנדס היא סופרת ישראל ומורה לתנ"ך, מן המוכרות שבעוסקות במדיום התנ"כי בספרות. ברנדס, ילידת 1959, היא מרצה מבוקשת בתחומים אלו. היא נולדה בחיפה למשפחה תורנית מכובדת; אביה היה האדמו"ר מביאלה רמת אהרן. השכלה התיכונית משמעותית עבור כתיבתה והרצאתה: היא למדה בבתי ספר חרדיים ("בית יעקב" בפתח תקווה ובחיפה) אבל בשונה מבנות העדה, בחרה להמשיך ולהיות סופרת. היא למדה לימודים אקדמאיים במכללת ירושלים התורנית ולאחר-מכן באוניברסיטת בר-אילן. היא בעלת תואר שני ביהדות והפכה למורה מבוקשת לתנ"ך בבתי ספר ברחבי הארץ. ב-1999 הפכה לעורכת של סדרת הספרות היהודית של ידיעות אחרונות, תחת ידיה יצאו כ-50 ספרים בנושאי ספרות ויהדות. מטרת הסדרה היא הפיכת התנ"ך לנושא שגור בקרב החילוניים. ברנדס היא גם אשת ציבור ופובליציסטית בנושאי דיומא באמצעות העיתונות, הרדיו והטלויזיה. כסופרת, היא שואבת השראה מהספרות היהודית: התנ"ך, ספרות חז"ל, ההלכה, התפילה, הקבלה והחסידות. בנוסף, היא כותבת אודות האתוס הציוני בהשראה מן התנ"ך. סיפורה הראשון פורסם ב-1996. בין סיפוריה המוכרים – מספר אפס, הגר, לכבות את האהבה, גרעינים לבנים, גמר טוב ועוד. מוטיבים חוזרים אצלה למשל, אפשר למצוא את יהדות אשכנז והדת באירופה לעומת מוטיבים עכשוויים וייצוג השואה. הפרדס של עקיבא עוסק בחייו של רבי עקיבא תוך שאילת שאלות תאולוגיות מעמיקות בנושא קורות חייו של הרב האיקוני. ב-2011 הועלה מחזה של סיפורה כי בנו בחרת.

הרצאה של יוכי ברנדס

אתר מרכז המרצים לישראל הוא האתר המוביל בישראל להפקה והתאמת הרצאות עבור אירועים שונים. אם אתם מארגנים כנס, מפגש, חוג בית או יום עיון והייתם רוצים לשמוע הרצאה, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם מהפנייה למרצה ועד סגירת הפרטים. יוכי ברנדס היא מרצה מבוקשת מהצוות של אתר מרכז המרצים לישראל, ואם הייתם מעוניינים לשמוע הרצאה אודות הגיבורים היהודיים בראי החברה הישראלית של היום, אודות התנ"ך או הספרות העברית, בצורה קולחת, שנונה ומעוררת מחשבה – יוכי ברנדס היא המרצה המושלמת עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם. קישור לרשימת ההרצאות המלאה.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>