טיפים לבחירת מרצה מנצח לאירוע!

Comments: No comments

אם אתם עושים כנס – אתם חייבים לבחור הרצאה מנצחת ומנחה מושלם!

אם אתם עושים אירוע, כדאי שתביאו הרצאה שקשורה בהחלט לאירוע, מבחינה מקצועית או אווירתית אבל שתהיה מפתיעה. לדוגמה, אם אתם ארגון שמוכר דברים, הגיוני שתביאו את ורד מוסינזון עם ארגז הכלים הצהוב שמסביר לכם איך לחדד את המסר שלכם בצורה טובה, נכון?

איך בוחרים הרצאות לקראת אירוע – טיפים לפני שמזמינים מרצה

סה"כ האירוע עולה הרבה כסף, הארגון שלכם אינו נדבני והמטרה של ההרצאות לכנסים שלכם אמורה להיות הגדלת התפוקה ושדרוג האווירה בעסק. חשוב לבדוק את רמת היכולות של המרצה, כמה הוא נחשב בתחום שלו, זה מאד מוסיף ומשדרג את איכות האירוע ומעניק לכם נקודות אצל העובדים שלכם. הרצאות צריכות להיות מרתקות וסוחפות, חשוב שתקחו מרצה עם כריזמה שיש לו כבר ניסיון בימתי והרצה לקהלים רבים, חשוב שהוא ידע לדבר מול אנשים, שעשה זאת בהצלחה ויש לו ניסיון. חשוב שיהיה איש מקצועי איכותי אבל שגם עשה הרצאות בחייו כדי שלא יהיה משעמם וישב מול המחשב ויעביר שקופיות. הרצאה טובה לכנס היא חשובה אבל גם חשוב להביא מנחה כמו שצריך.

כך תבחרו מנחה טוב

הקפידו שיהיה בעל ניסיון. איש טלויזיה או שחקן הם מועמדים טובים שיוכלו לזרום ולהיות קלילים ומצחיקים.

כמובן שבחירת מנחה תלויה גם באירוע. אולי דווקא כדאי שתביאו מישהו ממלכתי כמו אריה גולן או דן כנר. ללא ספק, מנחה טוב יכול להיות אחד ממאגר המרצים הגדול שלנו. הוא פשוט צריך לדעת איך להעביר ערב שלם בצורה מרתקת. מנחים לאירועים באתר המרצים הם בעלי מקצוע העוסקים בתחומי ההגשה זה שנים רבות, כולם מוכרים.

אז מה חשוב?

  1. מנחה מוכר, סלבריטי זה הכי טוב, שיגיש את הערב בהתאם למאורע, ידע לאלתר ויחזיק את האירוע בצורה מקצועית.
  2. נושא הרצאה טוב ומרתק, בכל נושא כלשהו שיוסיף את האטרקציה.

יש לכם טיפים נוספים? ספרו לנו!

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>