דר' חיים שפירא

Comments: No comments

מי אתה ד"ר חיים שפירא?

ד"ר חיים שפירא הוא איש אשכולות של ממש. עוסק בגנטיקה, מתמטיקה, הוראת מדעים, פילוסופיה, מוסיקה וספרות, פסיכולוגיה והוראה. אכן, איש אשכולות. חיים שפירא נחשב לאחד המרצים המבוקשים ביותר בישראל ודי קשה להשיגו מכיון שהוא גם מרצה בכיר בבית ספר בניו יורק. בנוסף הוא מכהן כראש תוכנית משפטים כלכלה ומרצה בכיר במכללה למנהל בחוגים לכלכלה, משפטים, מנהל עסקים, מדעי ההתנהגות ומדעי המחשב. ד"ר שפירא הוא מרצה מבריק לכל התחומים אשר מנינו ובאתר המרצים תוכלו לנסות להשיג הרצאה שלו, אם תהיו זריזים דייכם.

הרצאות של חיים שפירא

כאמור ד"ר שפירא הוא איש אשכולות לכן אפשר לשמוע ממנו הרצאות בתחומים שונים:

ניתן לחשב אסטרטגיות פעולה ודרכי קבלת החלטות באופן לוגי ולמקסם את הרווח והתועלת מכל סיטואציה ולהגיע אל המטרה בצורה הטובה ביותר. חיים שפירא יסביר בהרצאה המתמטית שלו על תורת המשחקים לפי רעיונות של שלושה חתני פרס נובל: ג´ון נאש, דניאל כהנמן וישראל אומן.
איך הפסיכולוגיה של הטעות גורמת לנו לבחור אופציה לא נכונה (אנחנו מפחדים להסתכן ולהפסיד, לכן לא נמכור מניה אפילו אם היא מפסידה, לדוגמה)

ד"ר חיים שפירא עוסק בפילוסופיה, וההרצאה בנושא זה תהיה על ממשק מערב ומזרח. למצוא אושר, להמנע מהסבל, הן גישות הדוניסטיות מערביות לצד גישות בודהיסטיות הודיות וסיניות. עולם הנפש יכול להיות חיובי ובונה רק בעזרת האופטימיות.

הרצאותיו מביאות קהל רב לאולמות. בין נושאי ההרצאות:

  1. כשפו הדב פגש את וודי אלן
  2. תורת המשחקים בעסקים ובחיי היום יום
  3. תורת המשחקים
  4. שיחה קצרה על אהבה זוגיות
  5. פסיכולוגיה של קבלת החלטות-אני חושב לכן אני טועה

רוצים הרצאה טובה לאירוע? אתר המרצים מקצר לכם את הדרך ומסדר לכם את ההרצאות הטובות ביותר עם אלפי מרצים המקצועיים ביותר בישראל. באתר  אנשים שהם אוטוריטה בתחום שלהם ובעלי ניסיון בימתי מוכח שיעשה לכם אירוע מושלם. כל האירוע עלינו. כל שאתם צריכים לעשות הוא להכנס לאתר המרצים, לבחור את המרצה המתאים ביותר לאירוע שלכן ולצביונו, ואנחנו נסדר הכל. אתר המרצים הוא המאגר האיכותי והטוב ביותר באינטרנט בישראל

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>