ורדה רזיאל ז'קונט

Comments: No comments

מתעניינים בפתרון בעיורדה רזיאל ז´קונטות זוגיות? מעוניינים לשמוע אודות הטיפול הפסיכולוגי? מתעניינים בנפש האדם? ורדה רזיאל ז'קונט היא ללא ספק המרצה המושלמת עבור האירוע שלכם.

אם חשבתם להזמין הרצאות בנושא פסיכולוגיה, זוגיות או פתרון בעיות אישיות – ז'קונט היא מומחית בעלת שם בנושאים אלו. הרצאה מסוג זה מתאימה עבור כל סוג אירוע, רציני או קליל, מקצועי או חברתי.

מי את ורדה רזיאל ז'קונט?

ז'קונט למדה ספרות בשנות ה-60 באונ', ובשנות ה-70 הסבה את מקצועה לפסיכולוגיה. היא מומחית לפסיכולוגיה חברתית. החל מתקופה זו הייתה בעלת טור בידיעות אחרונות. ב-1990 החלה להגיש את התכנית הידועה שלה ברדיו, שנושאת את שמה. היא משוחחת עם מאזינים על הבעיות שלהם ופותרת להם אותה בעצה המנוסחת בצורתה הייחודית. התכנית הפכה לפופולארית מאד – והפכה את ז'קונט לאייקון תקשורתי במדינת ישראל. בנוסף, היא מגישה ביחד עם בעלה תכניות טלויזיה עם קונספט דומה. בנוסף, הם הגישו את התכנית סיפור הצלחה – בעלת קונספט דומה, ובעיקר ראיינו אנשים מהזווית הפסיכולוגית שגרמה להצלחה שלהם וניסו לאמוד על הצורה בה הצליחו בקריירה ובחיים. סגנונה השנוי במחלוקת הפך אותה למגישה פופולארית ומרצה מבוקשת מאד. ב-2008 עברה לרדיו 99 – שם היא מגישה תכנית ייעות פסיכולוגית חמישה ימים בשבוע, הכוללת בדומה לתכניותה הקודמות ייעוץ למאזינים. ב-2010 חזרה לרדיו ללא הפסקה.

ז'קונט מטפלת בדיבור באמצעות הפסיכולוגיה ההתנהגותית – כלומר אדם צריך לתקן את ההתנהגות שלו כדי לשפר את ההווה, ולא רק לחפש אשמים בעברו. צורת התנהלות וניסוח אלו הביאו אותה למעמדה היום והיא מוכרת מאד בזכות סגנונה הישיר בתכנית הרדיו אותה היא מגישה בתחנות השונות. היא אכפתית, ישרה וכנה – וסגנונה זה הביא לה מעריצים רבים שמעוניינים לשמוע אותה בהרצאה פנים אל פנים.

היית רוצה לשמוע את ורדה בפעולה?

מעוניינים בהרצאה של ורדה רזיאל ז'קונט? הגעתם למקום הנכון. אתר המרצים מומחה להרצאות מסוגים שונים ומציע לכם את המרצה המושלם עבור האירוע שלכם. ורדה רזיאל ז'קונט תשמח לעמוד לרשותכם להרצאה איכותית ומרתקת אודות תחומי התמחותה. על מנת שתוכלו להבטיח אירוע מוצלח, נשמח לעשות עבורכם את המלאכה ולשבץ עבורכם הרצאה של ורדה. את פירוט ההרצאות תוכלו לראות בעמוד הרצאות של ורדה רזיאל ז'קונט מאתר מרכז המרצים לישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>