פרופ' דוד פסיג

Comments: No comments

דוד פסיגעתידנות היא טכניקה לחיזוי העתיד על האספקטים הטכניים והחברתיים שלו. הניסיון לחזות מה יהיה הוא דבר שהאדם עוסק בו מאז ומתמיד, דרך התנ"ך,(האורים והתומים, הנבואה ורוח הקודש), האורקל מדלפי ביוון העתיקה ואולי אפילו נוסטרדמוס ודומיו. וכמובן כמו שאמרנו, אי אפשר שלא להזכיר את האסטרולוגיה שחיזוייה התבססו על מיקום הכוכבים וכל שליט ראוי לשמו היה לו אסטרולוג פרטי.

תחום אקדמי זה הפך לממוסד במאה ה-20 בערך משנות ה-60, בד בבד עם התפתחות הטכנולוגיות המתוחכמות וכן המודעות שחדרה לראשי המימסד בארצות רבות, ומשתמש בכלים רבים כמו אנתרופולוגיה וסוציולוגיה כדי לדעת מה תהיה המפה הפוליטית.

מי אתה פרופ' דוד פסיג?

פרופ' דוד פסיג הוא אחד המומחים הגדולים בארץ לתחום זה ומאחוריו ספרות ענפה. דוד פסיג חבר סגל בכיר באוני´ בר-אילן ועומד בראש מס' חוגים חשובים מאד באונ'. דוד פסיג יועץ לאירגונים רבים בישראל ובעולם בעיתוד תהליכי קבלת ההחלטות שלהם, ביניהם ארגונים כמו בנקים.

הוא כותב ומשדר טורים בתחומי כלכלה, חברה וטכנולוגיה עתידיים. הוא עוסק רבות בחיזוי המאה ה-21 ברמה הכלכלית והפוליטית, ומרצה על ישראל וטכנולוגיה במאה ה-21, בדגש על סוף שנות העשרים שלה. אחת ההרצאות המעניינות ביותר שלו היא על קצב שינויי הטכנולוגיה במאה ה-21, הקצב של השינויים במאה ה-21 יכתיב לאקדמיה דרכי חשיבה פילוסופיות ומדעיות ביחס לשינויים טכנולוגיים שהמין האנושי לא מכיר ולא הכיר מעולם, בעיקר בגלל הקצב שבה הן מתפתחות.

אם אתם רוצים להלהיב את הקהל שלכם בהרצאה מדהימה שחוצה גבולות וגילאים, קהלים ונושאי עניין, הרצאה של דוד פסיג היא הדבר הטוב ביותר לעשות. פסיג מרצה מדהים ומרתק, בעל ידע עשיר בתחומים רבים ובוגר האונ' של מיניסוטה, יתן לכם דרכי חשיבה וכלים מדעיים להבין את העולם בו אנו נמצאים ולא משנה איפה אנו עובדים או בני כמה אנחנו.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>