גדעון רייכר

Comments: No comments

גדעון רייכראין כמו קצת סיפורי גבורה כדי לעודד את הנפש. כולנו נשמח לשמוע אודות דון קישוט שנלחם נגד "הרשע" וניצח כדי לקבל קצת השראה. כל אירוע, בין אם כנס מקצועי או סתם מפגש קליל, ישמח לארח מרצה בנושאים אלו כדי לשובב את הנפש. אפשר לעסוק בנושאי עוולה חברתית, סתם חלמאות או מקרים ואירועים מעצבנים כפי שרק בישראל יכולים להיות, בצורה מצחיקה ומהנה. אם אתם מחפשים לשמוע אודות אנשים שהיו צריכים קצת עזרה כדי לנצח את הבירוקרטיה אין כמו גדעון רייכר כדי לעשות זאת!

מי אתה גדעון רייכר?

כולנו זוכרים את רייכר בפינה הקבועה שלו לסיוע לאזרח הקטן והמתוסכל בכלבוטק. הוא היה מקריא בצורה משעשעת את כל ההתכתבויות של האזרח המתוסכל עם הרשויות ומעיף לאחור בתאטרליות את הדפים.

רייכר הוא עיתונאי וגמלאי של ידיעות אחרונות. הוא נולד ב-1936 בחיפה. הוא עבד בעיקר בעיתונים, ברדיו ובטלוויזיה בתור כתב לענייני משפט, צרכנות ובירוקרטיה ואמון על פתירה ובירור של מאות מקרים של הצרכן הקטן נגד רשויות ותאגידים כלכליים גדולים.

את דרכו העיתונאית התחיל ב-1961, והתפרסם כאמור בתכנית כלבוטק, שם הגיש פינה בנושאים המוזכרים לעיל בשנות ה-70 עד ה-90. הוא כתב טורים בנושאים אלו בעיתונים וגם הגיש תכניות רבות הנושקות לנושאים אלו – לדוגמה : "סקנדל", "יש כתובת", "רייכר בשטח", "הפרלמנט של רייכר", "יש עם מי לדבר", "רייכר מתרגז" ועוד רבות וטובות. הוא ידוע בסגנונו המצחיק והדרמטי, דבר שהביא לו גם פינות ואפשרות להשתתף בתכניות סאטירה, בידור ואקטואליה.

כשהתבגר, החל להגיש תכניות בנושאי הגיל השלישי, ואף להתנדב בגלי צה"ל בתור מגיש התכנית ציפורי לילה משוחחות.

כמרצה לתקשורת עבד בין היתר במוסדות כמו אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית ובצלאל. בנוסף הוא מרצה באירועים עבור ארגונים, מוסדות, משרדי ממשלה, קופות חולים, הסתדרות הרופאים, ביטוח לאומי ועוד. הוא ניהל משרד פרסום במשך 25 שנה וכתב ספרים רבים.

הרצאה של גדעון רייכר

אתר המרצים הוא האתר המוביל בישראל להפקה והתאמת הרצאות עבור אירועים שונים. אם אתם מארגנים כנס, מפגש, חוג בית או יום עיון והייתם רוצים לשמוע הרצאה, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם מהפנייה למרצה ועד סגירת הפרטים. גדעון רייכר הוא מרצה מבוקש מהצוות של אתר המרצים, ואם הייתם מעוניינים לשמוע הרצאה אודות ניסיונו כלוחם בבירוקרטיה, גדעון רייכר הוא המרצה המושלם עבורכם. נשמח לעמוד לרשותכם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>