גדי סוקניק

Comments: No comments

גדי סוקניקאין כמו לשמוע הרצאה מרתקת אודות נושאים חדשותיים או ביטחוניים מרתקים כדי להעביר ערב בצורה מוצלחת. כל מפגש – בין אם זה מפגש חברים, אירוע לרגל מאורע חשוב או יום עיון, יכול להיות מועשר באמצעות הרצאות מעניינות בתחומים אלו. אין דרך טובה לעשות זאת מלהזמין מישהו שיש לו ניסיון רחב מאד מיד ראשונה בשני התחומים הללו. גדי סוקניק הוא המרצה המושלם עבורכם אם אלו התחומים המעניינים אתכם באירוע שלכם. יש לו ניסיון תקשורתי רחב, ככתב, עיתונאי, מגיש תכניות אקטואליה ולבסוף אף המגיש של מהדורת החדשות של ערוץ 2 – לצד ניסיון של שנים בשייטת.

מי אתה גדי סוקניק?

גדי סוקניק הוא עיתונאי ישראלי, יליד 1952, אשר הגיש תכניות חדשות במשך שנים ברדיו ובטלוויזיה, כאשר בעשור הראשון של שנות ה-2000 היה מגיש החדשות של המהדורה המרכזית של ערוץ 2.

כאמור, את שירותו בסדיר ובמילואים עשה בשייטת 13 של חיל הים. הוא השתתף במבצעים חשובים כמו אביב נעורים והעלאת יהודים דרך סודן. לאחר שחרורו למד תאטרון (שהיה משמעותי עבורו בהגשת חדשות) ופילוסופיה. אחר כך החל לעבוד בתור שדרן ועיתונאי ברדיו, בין 1978-1990 הגיש חדשות וכתבות בנושאי כלכלה. באותן שנים גם היה כתב כלכלי עבור עיתונים שונים, ביניהם גלובס.

ב-1991 הפך גם לשדרן בטלוויזיה והגיש עבור הערוץ ה-1. בערוץ היה לכתב פלילים ולכתב מדיני. בין היתר היה מעורב בחשיפת חשדות לכאורה נגד ראש השב"כ המכהן. ב-1995 עבר לערוץ 2 והפך לעורך בחדשות. הוא הגיש את אולפן שישי של ערוץ 2 ביחד עם עמנואל רוזן. עם עזיבת רפי רשף את ערוץ 2, הגיש במקומו את מהדורת 5 אחרי הצהריים. ב-2001 הפך למגיש החדשות של מהדורת הערב.

בנוסף, יש ניסיון עשיר בהנחיית טקסים ואירועים. ב-2007 הגיש את סיקור נאומו של הנשיא לשעבר משה קצב ואף התעמת איתו. ב-2007 הפסיק סוקניק לשדר את מהדורת החדשות, והחל לשדר שעשועונים, להגיש פרסומות ואף הפך ליועץ כלכלי.

הרצאה של גדי סוקניק

אתר מרכז המרצים לישראל הוא האתר המוביל בישראל להפקה והתאמת הרצאות עבור אירועים שונים. אם אתם מארגנים כנס, מפגש, חוג בית או יום עיון והייתם רוצים לשמוע הרצאה, נשמח לעמוד לרשותכם מהפנייה למרצה ועד סגירת הפרטים. גדי סוקניק הוא מרצה מבוקש מהצוות אתר מרכז המרצים לישראל, ואם הייתם מעוניינים לשמוע הרצאה אודות ניסיונו בתחומי הכלכלה, העיתונות והצבא בצורה קולחת, שנונה ומעוררת מחשבה – גדי סוקניק הוא המרצה המושלם עבורכם – מעבר אל רשימת ההרצאות המלאה של גדי סוקניק.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>