בני דון יחיא

Comments: No comments

בני דון יחיאהרצאה על זוגיות ונישואין מפי המומחה מס' אחד לגירושין היא הרצאה אירונית ומשעשעת, אתם מוכרחים להודות. זוגיות, נישואין, כל המתח שנמצא במשוואה הזו מייצר סיטואציות קומיות, מרגשות, לפעמים כיפיות ולפעמים מרגיזות – שכולנו יכולים להזדהות איתה.

זה מה שעושה, בין היתר, את החיים. למה שלא לשמוע אודות הסיפורים המעניינים, המצחיקים והמיוחדים בתחום? כל הרצאה בתחום הנישואין, הזוגיות, מטובלת בהומור שיגרום לכם לחשוב, יכולה להיות אטרקציה מושלמת עבור המסיבה, האירוע או המפגש שלכם – מקצועי ורציני או קליל וכיפי.

מי אתה בני דון יחיא?

אמרתם הרצאות על זוגיות ואהבה – קיבלתם מופע סטנד אפ איכותי וכתוב היטב מפי עורך הדין בני דון יחיא. דון יחיא עורך דין זה ארבעים שנה, לאחר שקיבל הסכמה ב-1974. הוא מומחה ועוסק עד היום בדיני ירושה, משפחה, עזבונות ועוד. בתחום הזה ראה ושמע הכל – מהריבים המלוכלכים ביותר ועד הסיטואציות הקומיות ביותר, אותן הוא מעלה על הכתב בספרים ובהופעות סטנד אפ בנושא זה והרצאות.

הוא פרסם מס' רב של ספרים בנושא הזוגיות והנישואין: שלושה ספרים אודות משפחה בראי המשפטי, מדריך פשוט לגירושין, שני ספרים אודות מזונות ועוד. חלק מספריו מיועדים לאנשי מקצוע וחלק לקהל הרחב. בנוסף הוא פרסם כותרים כמו זוג משמיים הכולל שירים לזוגיות ואת תמונות מחיי הנישואין – סיפורי הפתעה זוגיים. הספר האחרון שלו הוא תורת היחסים, קובץ סיפורי פואנטה בנושאי זוגיות.

הוא מוכר לקהל לא רק מהרצאותיו אלא גם מתכנית המשפטים שהגיש בערוץ 10, בתחום התמחותו וגם בתכנית הייעוץ שלו בקול ישראל. דון יחיא הוא מרצה מבוקש ומספר בצורה קלילה אודות ניסיונו המקצועי, הומור שגורם לכולנו להעריך את מה שיש לנו ולחשוב אודות חיינו. בנוסף, הוא כותב בדה מרקר ובאתר YNET.

"טובים השניים"

ההרצאה שמעביר בני – "טובים השניים" זכתה לפרסום רב – תוכלו לקרוא מידע על מופע "טובים השניים" של בני דון יחיא באתר מרכז המרצים, או לשמוע אותו ולהחליט בעצמכם:

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>