אשכול נבו

Comments: No comments

משאלה אחת ימינה נפתחת במשפט הבא: "זה היה רעיון של עמיחי, הפתקים. מה שחשבתי, הוא אמר, זה שכל אחד מאיתנו ירשום על פתק איפה הוא רוצה להיות בעוד ארבע שנים, מכל הבחינות. ובעוד ארבע שנים נפתח את הפתקים ונראה מה קרה בינתיים." הסיפור המדהים הזה, שנחשב אולי לסיפור שבהחלט אפשר להפוך אותו לסדרת טלויזיה, הוא אחד ממס' ספריו של הסופר המוערך אשכול נבו.

בין ספריו אפשר למצוא את הספרים הבאים:

  • צימר בגבעתיים, 2001
  • נפרדנו טראח : המדריך לנפרד המתחיל, 2002
  • ארבעה בתים וגעגוע, 2004
  • משאלה אחת ימינה, 2007

מי אתה אשכול נבו?

אשכול נבו הוא סופר צעיר ומוערך שחילק את חייו, בעיקר את החלק בו הם התעצבו, בין ארה"ב לירושלים. בוגר החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת באר שבע. לומד לקראת תואר מוסמך במסלול לכתיבה ספרותית. סופר וקופירייטר במשרדי הפרסום הגדולים, מרצה לחשיבה פרסומית באקדמיה לאמנויות בצלאל ובמכללת. מנחה סדנאות כתיבה.

הוא נכדו של ראש הממשלה לוי אשכול ז"ל ולכן הוא קרוי על שמו, אבל זה רק קוריוז. הוא סופר מוערך ומצליח, על אף גילו הצעיר (בן 38). ב-2008 קיבל את פרס המצוינות בתרבות.

הרצאה של אשכול נבו

אחד היתרונות להבאת הרצאה של סופר הוא המעוף. ההרצאה מרתקת, מלאת דימיון והכנסת עולם דימויים עשיר. ממש חוויה מרעננת. היא לא חייבת להיות בהכרח פוליטית, כמו למשל אם היינו נפגשים עם סמי מיכאל, א.ב. יהושע או עמוס עוז. היא יכולה להיות, לדוגמה, כמו הצגת ילדים: עולם שלם, סיפורי, שובב, מלא עושר. פגישה עם סופר כמו אשכול נבו היא הרצאה יחודית המכניסה אתכם לעולם עשיר של אדם עשיר, בהחלט לא משהו שקורה כל יום.

הרצאה של אשכול נבו כוללת ניתוח החלומות האישיים ומציאה את הסיפור בהם, ניתוח ספרות ישראלית וכיצד רואה הסופר את תהליך הכתיבה? מה הדינמיקה בין כתיבה ספונטנית למתוכננת? מקומה של ה'השראה'? מי באמת מכתיב את הסיפור- הסופר או הדמויות? איך יודעים שסיפור נגמר?

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>