איתי טלגם

Comments: No comments

מי אתה איתי טלגם?

הוא אחד המנצחים החשובים ביותר שיש בישראל, מהמצליחים והמעניינים ביותר שיש פה בישראל. טלגרם עשה תואר אמן מן האקדמיה למוסיקה בירושלים כתלמידו של מנדי רודן, וגם בפילוסופיה מן האוניברסיטה העברית בירושלים.

איתי טלגם זכה במלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל, והשתלם באיטליה אצל פרנקו פררה וגנדי רוז'דסטבנסקי, ובארה"ב אצל סייג'י אוזאווה . טלגרם למד אצל רב האמן ליאונרד ברנשטיין, והם הופיעו יחד בפריז. איתי טלגם ניצח על כל התזמורות החשובות בישראל, ובאופרה הישראלית החדשה.

איתי טלגם היה מעבד ראשי ומנהל המוסיקלי של התזמורת הסימפונית תל-אביב וכמנצח בתזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון ובתזמורת הסימפונית חיפה כמו כן נצח איתי טלגם על התזמורת הפילהרמונית של סנקט פטרסבורג, הסימפונית של מוסקבה, ניו-יורק ופריס, והוא אורח קבוע בתזמורות שונות באירופה ובאופרה של לייפציג . איתי טלגם הנו מרצה מבוקש ביותר בקרב קהלים מגוונים ברחבי אירופה וצפון אמריקה.

הרצאה מדהימה של איתי טלגרם – תכנית אינטראקטיבית שנקראת מאסטרו

איתי טלגרם מנסה להעביר בהרצאה שלו את עבודת הצוות שהוא צריך בתזמורת. אם הצליח לעשות זאת עם מוסיקאים – כל יכול לעשות זאת בעבודה שלו. בעבודת המנצחים יש הרבה קורדינציה בין אנשים רבים, ולכן הגיוני שאיתי טלגרם יעביר הרצאה מסוג זה. מאזינים וצופים מוצאים עצמם בבילבול: מרכזיותו של המנצח בעבודה על יצירה ברורה אולם הוא אינו הנגן והוא אינו התזמורת ומה שחשוב הוא ביצוע מושלם של ה"קטע", אין המנצח מנגן ותרומתו לנגינה כמעט ואינה מובנת: הרי הנגנים מנגנים בכל מקרה לפני תווים. תפקידו הוא ה"בימוי". את זאת תוכלו לשמוע בהרצאה של איתי טלגרם: הסדנא עובדת דרך צפיה בסרטי מוסיקה, קטעי וידאו של מנצחים בקונצרטים ובחזרות, האזנה וניתוח של קטעי מוסיקה, למוד יסודות הניצוח ותרגול על-ידי ניצוח על המשתתפים, אין כל צורך בניסיון מוסיקלי קודם.

רוצים הרצאה טובה לאירוע? אתר מרצים מקצר לכם את הדרך ומסדר לכם את ההרצאות הטובות ביותר עם אלפי המרצים המקצועיים ביותר בישראל.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>