איתי אנגל

Comments: No comments

אם אתם רוצים לשמוע על איך נראים הקרבות מהצד השני או מהצד של הצבאות הנלחמים, אתם צריכים לשמוע הרצאה של איתי אנגל. קרבות הם חלק עגום ועתיק של ההיסטוריה האנושית ותמיד היו מלחמות עכובות מדם עם מיליוני חללים לאורך ההיסטוריה.

במאה ה-20 מלחמות רבות הפכו מתוקשרות ועיתונאים רבים במערב הוצמדו לקרבות או הלכו לסקר את מה שנשאר מאתרים מופצצים, תוך כדי סיכון עצמי וחירוף נפש. כשהעיתונאי הוא יהודי ועוד מישראל, הסיכון שלו בפגישה עם שונאי ישראל או אנטישמיים הוא אף גדול יותר ולכן יש עניין רב בלשמוע סיפורים מאדם אמיץ כזה. איתי אנגל הוא עיתונאי כזה, עם ניסיון של 20 שנה בסיכונים תוך כדי קרב.

מי אתה איתי אנגל?

איתי אנגל עובד בערוץ 2 מאז הקמתו ובנוסף הוא חבר מערכת עובדה, שם הוא עושה כתבות המשיקות לתחום העבודה שלו (למשל ראיונות עם מבוקשי פת"ח או סיקור הריסות מבני החמאס בידי הרשות הפלסטינאית לפני שנתיים): חלק ניכר מעבודתו של אנגל הוקדש לכיסוי סכסוכים בינלאומיים.

ב-1991 יצא איתי אנגל לסקר את המלחמה בקרואטיה. בין השנים 1992 ו-1995 נשלח מספר פעמים לבוסניה והרצגובינה משם העביר דיווחים לגלי צה"ל ולעיתון הארץ ועל כך קיבל פרסים. באותן שנים העביר דיווחים מרוסיה, ליטא, לטביה, גאורגיה ואזרבייג'אן שלאחר התמוטטות ברית המועצות.

ב-1994 נשלח אנגל לרואנדה לסקר את מלחמת האזרחים שם. ב-1999 סיקר את המלחמה בקוסובו וב-2000 את נפילת סלובודן מילושביץ' ביוגוסלביה.

אנגל הוא עיתונאי אמיץ ביותר שלא מהסס להצמד לחיילים, למשל בקרבות שלהם באפגניסטן או עירק. הוא הרבה לסקר את ההתקפות הקשורות לבן לאדן ומגדי התאומים ואף נסע לפקיסטן לשם כך. הוא זכור בעיקר בשל ההצמדות שלו לחיילי צה"ל עם מכשירי ראיית לילה במלחמת לבנון השניה.

הרצאה של איתי אנגל

אין כמו לשמוע את הריח, הלחץ, הכדורים השורקים מפיו של אחד שעשה זאת עשרות פעמים ב-20 שנה רצונות של עיתונאות חוקרת תוך סיכון עצמי וחיי כדי לספר את זה. איתי אנגל הוא מרצה מרתק ועיתונאי מדהים בעל רקורד לא יאומן של נסיעה למקומות שממש לא כדאי שידעו שהוא ישראלי בהם, תוך סיכון ממשי לחייו.

מעוניין להזמין הרצאה של איתי אנגל? אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>