אהוד יערי

Comments: No comments

מי אתה אהוד יערי

 אהוד יערי הוא מבכירי הפרשנים בטלויזיה, לענייני המזרח התיכון. לאחר שנים ארוכות מאד בעיתונים זרים ארץ, ביניהם הג'רוזלם פוסט, וגם בקול ישראל, דבר וגלי צה"ל כפרשן לענייני ערבים (ואף שליח למצרים), יערי עבר לעבוד בערוץ 1 ועם הקמת ערוץ 2 לפני 15 שנה, הפך לפרשן הבכיר ביותר לענייני ערבים. אהוד יערי משוחח על העולם הערבי בכל יום במהדורת החדשות ומסביר את מצבה של ישראל באומות הערביות הסובבות אותנו. לזכותו ראיונות בלעדיים וחשובים מאד עם מנהיגים בעולם: אנואר סאדאת, חוסני מובארק, בשיר ג'ומאייל, חסן מלך מרוקו, עבדאללה מלך ירדן ויאסר ערפאת; שרי החוץ: הסורי – פארוק א-שרע, התוניסאי – חביב בן-יחיא, העומאני – יוסף בן-עלווי ועוד. ערך גם ראיון עם ביל קלינטון. בשנות ה-90 הגיש תכניות טלויזיה וסדרות דקומנטריות. נחשב אוטוריטה בתחומו ודובר ערבית רהוטה.

הרצאה של אהוד יערי

הרצאה של אהוד יערי מתאימה לכל אחד שמעניין אותו לדעת איפה הוא חי, ובנוסף לשמוע איך רואה הצד השני את המתרחש, איך הוא קורא אותו ומה הפילוסופיה שלו. אלו דברים שבדרך כלל לא שומעים או רואים במערב והרצאה של אהוד יערי משמשת כלי ידע חשוב לכל אירוע. נושאי ההרצאות:

  • אקטואליה: מה קורה באמת מאחורי הקלעים. אנחנו רואים את השדרנים הפוטוגניים בטלויזיה וחושבים כי זו כל עבודתם, אבל מה באמת הם עושים, כמה שעות הם באמת עובדים על מנת להביא את הסיפור הבא. באתר ערוץ 2 אפשר לראות יום עבודה של אהוד יערי, על מנת להביא מה הוא עושה על מנת להביא לנו את הפרשנות הערבית הטובה ביותר.
  • תקשורת ופוליטיקה.
  • המזרח התיכון והעולם הערבי. איך רואים את המתרחש בעולם הערבי, ומה יש להם להגיד על זה. איך הערבים משתמשים בתקשורת.

אתר המרצים

 רוצים הרצאה טובה לאירוע? אתר מרצים מקצר לכם את הדרך ומסדר לכם את ההרצאות הטובות ביותר עם אלפי המרצים המקצועיים ביותר בישראל. באתר אנשים שהם אוטוריטה בתחום שלהם ובעלי ניסיון בימתי מוכח שיעשה לכם אירוע מושלם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>