אבי מלר

Comments: No comments

מי אתה אבי מלר?

אבי מלר הוא עיתונאי ספורט ידוע בישראל, המזוהה בעיקר עם כדורגל אנגלי. הוא משדר משחקי כדורגל מכל רחבי אירופה. בילדותו ניסה לשחק כדורגל, אולם עם שהותו באנגליה כעשר שנים, נקטעה הקריירה שלו. למלר אהדה גדולה לכדורגל הבריטי בכלל ולווטפורד בפרט. אבי מלר כותב במעריב, ידיעות אחרונות והביטאון על המשמר. כיום הוא משדר בגל"צ ובערוץ הספורט וכותב בעיתון גלובס. מלר מרצה באוניברסיטה הפתוחה בקורסים לתקשורת ועיתונאות. אבי מלר ידוע בשימוש במשחקי מילים ובסגנון קליל, אותו מעניין הצבא בכדורגל ולא הטקטיקה. אבי מלר הוא פרשן בכל אמצעי התקשורת ומוערך מאד וגם, מרצה ומורה לתקשורת ולכתיבה עיתונאית נסיון של 20 שנה במעריב. מעביר הרצאות בצורה מעלפת.

הרצאה של אבי מלר

מה זה תקשורת ישראלית? מה זה לשדר ספורט ואיך זה מרגיש להיות כתב ישראלי בארץ ובחו"ל? מאחורי הקלעים של מלחמות התקשורת בישראל – איך התקשורת מתגבשת, אילו מלחמות פנימיות יש ואיך מעצבים את דעת הקהל הישראלית, בספורט וגם בפוליטיקה. מה מילים יכולים לעשות לסיפור, למסר, לאובייקט עליו כתובה הכתבה, מהו כוחה של המילה – עוצמתה וחולשתה של המילה הכתובה, מה מסתתר מאחורי השורות איך להעביר מסרים. אבי מלר מרצה מדהים, בנושא ספורט ובכלל, ויש לו ידע רב אותו אפשר לדלות בהרצאות, על הפוליטיקה של הספורט ועל האלימות בספורט, לרבות גזענות! אבי מלר נחשב למרצה מדהים בעל ניסיון בימתי עשיר. הוא יודע לשחק עם המילים שלו ברדיו ובטלויזיה, והיינו הך גם על הבמה מול כל קהל שרק תרצו. לכל אירוע ועניין, אבי מלר הוא מרצה אדיר.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>