קרן מרציאנו

Comments: No comments

קרן מרציאנובעידן כמו היום, הנושא הכלכלי על הפרק ביתר שאת. בשל כך, אתם ודאי תתעניינו לשמוע הרצאה על המצב הכלכלי האמיתי של ישראל, מאחורי הקלעים, בכל אירוע ומפגש שתקיימו. אם אתם עורכים חוג בית פוליטי, או אולי מפגש מקצועי שכלכלה וחברה הם נושאיו, בהרחבה אולי גם בהקשר עיתונאי, קרן מרציאנו היא המרצה המושלמת עבורכם. היא תוכל לספר לכם אודות מאחורי הקלעים של המצב הכלכלי הישראלי בזווית עיתונאית ולרתק אתכם בנתונים על השוק והמשק הישראליים כמו שרק היא יודעת.

מי את קרן מרציאנו?

מרציאנו היא אחת הכתבות הפעילות הוותיקות בתחום הכלכלי בארץ, למרות שהיא צעירה מאד. היא שנים בשטח – כ-15 שנה, והיא הכתבת והפרשנית הכלכלית הבכירה של חדשות ערוץ 2, מגישת תכניות בנושאי כלכלה בטלוויזיה. את שירותה הצבאי עשתה בגלי צה"ל, בתור כתבת בעניינים כלכליים כמו תיירות, חבורה ובסוף כלכלה פר-אקסלנס. לאחר שחרורה לפני כ-12 שנה, היא הצטרפה לערוץ 2, שם היא כתבת כלכלה מאז ועד היום. ב-2008 התחילה להגיש את תכנית חסכון, תכנית צרכנות בשעות הערב המוקדמות.

הידע של מרציאנו מהשטח, מביא אותה להיות מרצה מרתקת. בין ההרצאות שתוכלו לשמוע ממנה אפשר למנות:

  • התפתחויות בשוק הכלכלי הישראלי מול העולמי, וסיקורן באמצעי התקשורת בארץ ובעולם
  • סקירה כלכלית ישראלית – שוק ההון, מפולות בשוק ההון הבין לאומי והמטבעות הבין לאומיים מ-2008 ועד היום, תחזיות בשוק המט"ח – האם הדולר לא יחזור לימי הזוהר שלו של לפני 2008? מה המשמעות של המיתון העולמי על ישראל? ההרצאה מתעסקת בעיקר במקרו כלכלה – צמיחה, יבוא / יצוא, אבטלה, כלכלה חברתית ועוד.
  • הסיקור הכלכלי בחדשות – איך עובד כתב כלכלי ברדיו ובטלויזיה? איך מכניסים / לא מכניסים חומרים מסויימים לחדשות? האם עניין הצופה הוא שקובע או האג'נדה של המקום? איך משפיעה ההתפתחות החדשותית על הכלכלה וההפך?
  • טיפים למנהלים לקראת ראיונות כלכליים בטלויזיה
  • איך עורכים תכנית טלוויזיה כלכלית
  • כיוונים בשוק הנדל"ן בשנים הקרובות

הרצאה של קרן מרציאנו

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של קרן מרציאנו, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>