פנינה רוזנבלום

Comments: No comments

פנינה רוזנבלוםרוצים לשמוע הרצאה מרתקת על איך אפשר להצליח ובגדול, גם אם התנאים הקונקרטיים שלכם אינם אידיאלים? רוצים לשמוע איך עושים הרבה כסף ולקבל השראה ממישהו שהגיע מהנמוך ביותר, ללא שום נתוני פתיחה והצליח בגדול? אם האירוע שלכם הוא למטרת מוטיבציה, חיזוק הביטחון העצמי וקבלת השראה – הרצאה של פנינה רוזנבלום זה בדיוק מה שאתם צריכים.

מי את פנינה רוזנבלום?

פנינה רוזנבלום נולד ב-1954 אבל ממש לא נראית כך. היא אשת עסקים בתחום הקוסמטיקה, ולשעבר דוגמנית ואף חברת כנסת (לתקופה קצרה מאד).

היא התחילה את קריירת הדוגמנות שלה בשנות ה-70, בהיותה נערה. היא ניסתה את מזלה כזמרת (תמיד אישה) ואף הופיעה בטלוויזיה במספר תכניות בידור, בראשן ניקוי ראש. בשנות ה-70 המאוחרות הייתה לדוגמנית מצליחה בארצות הברית ועם שובה ארצה הפכה לשחקנית בתפקידי משנה במספר סרטים ישראל, דוגמת "מלכת הכביש", "לא לשידור" ו"כאסח".

בשנות ה-80 הפכה ליועצת יחסי ציבור, וב-1989 הקימה את המותג שלה למוצרי קוסמטיקה, פנינה רוזנבלום. המותג שלה נחשב הצלחה כבירה. הוא מותג משמעותי בשוק הקוסמטיקה, עם רווחים יפים ומרשימים למרות התחרות העצומה עם מותגים מובילים מחו"ל על כיסו של הצרכן הישראלי.

רוזנבלום גם עוסקת בפוליטיקה. ב-1999 ניסתה להיבחר לכנסת ברשימה עצמאית ולא הצליחה. ב-2005, לאחר שהתפזרה הכנסת, הושבעה רוזנבלום לחברת כנסת לארבעה חודשים ברשימת הליכוד כמחליפה של חבר כנסת שהתפטר.

ב-2009 השתתפה בתכנית רוקדים עם כוכבים. רוזנבלום היא אישה מצליחה מאד, ועל כך היא גם מרבה לדבר בהרצאותיה. לא חלילה כדי לנקר עיניים אלא ההפך: כדי לתת השראה לנשים צעירות. רוזנבלום, שהצליחה להגיע לראשות עסק משגשג, קריירה בבידור ואף חברות בכנסת – גדלה ליד השוק בפתח תקווה למשפחה קשת יום ואת כל הונה והצלחה פילסה בשתי ידיה.

הרצאה של פנינה רוזנבלום

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של פנינה רוזנבלום, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>