עמוס רולידר

Comments: No comments

מצוקות נוער היא אחד מהנושאים הנלמעמוס רולידרדים והנחקרים ביותר בעולם. ידועה המרידה הקבועה של הנוער נגד מה שנקרא "תרבות ההורים", ובכל מקום בעולם יש לכך סממנים אחרים. חשוב מאד לשים לב למצוקות הנוער, מכיון שהם אלו שיהיו המבוגרים האחראיים אחרי כן.

הרצאה בחוג של מורים, לדוגמה כמובן, של מומחה בעל שם עולמי לחקר תרבות הנוער וניתוח / טיפול בהתנהגות, יכולה להיות חוויה חשובה ומרתקת, חוויה לימודים וחינוכיח מהמעלה העליונה ביותר.

מי אתה פרופ' עמוס רולידר?

פרופ' עמוס רולידר, אב לשלושה (ופה זה חשוב כי הוא מתיימר לדבר על חינוך ילדים) הוא מומחה להתנהגות ומטפל בנערים עם קשיי הסתגלות למסגרת.

הוא פרופ' בעל שם בין לאומי בתחום זה והוא מלמד במכללת עמק יזרעאל, בחוג למדעי ההתנהגות. רולידר פרסם אינספור חומרים אקדמיים בתחום טיפול בילדים הסובלים מקשיי התנהגות ותפקוד מגוונים ומרבה להופיע בתקשורת על מנת להעביר את המשנה והידע שלו בתחום הנוער וההסתגלות ההתנהגותית לכמה שיותר אנשים.

רולידר מאמין כי ההורים בבית והמחנכים בבתי הספר הם אלה אשר מסוגלים בהדרכה נכונה לתת את המענה הטוב ביותר לקשיי ההתנהגות של ילדיהם. בשנים האחרונות מנחה תכנית ייעוץ ברדיו קול רגע.

נושאים בהרצאותיו

טיפול בילדים ונוער הוא תחום שלעולם לא גווע, במיוחד במאה ה-21 בה עסוק הנוער בהדיפת גירויים ללא הרף, דבר הגורם לבעיות רבות ותסכול.

הרצאה של עמוס רולידר יכולה להיות מענה הולם לשאלות וטיפים בכל קבוצה: הורים, נערים, בתי ספר, מורים, פרופ' לחינוך, אקדמיה, בכל מקום כזה, מחקר או מעשי, שיש לו ממשק עם נוער, וכמעט ואין אחד שהוא לא כזה, הרצאה מעולה של פרופ' עמוס רולידר יכולה להיות מענה הולם ומרתק.

אם אתם רוצים להזמין מרצה מעולה העוסק בתחום הזה, אנו בהחלט ממליצים על אדם ראוי זה, בעל שם עולמי בתחום. הוא בהחלט יודע על מה הוא מדבר ועצותיו לא יסולאו בפז.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>