סביון ליבכרט

Comments: No comments

סביון ליברכטאין כמו לשמוע על הרצאה מפי אישה מצליחה אודות עבודתה. הרצאה על ספרות, למשל, מידי סופרת ישראלית מצליחה היא תמיד עונג גדול בכל אירוע. גם אם האירוע שלכם הוא רציני ומקצועי וגם אם האירוע שלכם הוא קליל ומשפחתי, הרצאה מסוג זה יכולה להתאים לכם. אם אתם מתעניינים בנושאים כמו – איך נולד סיפור, איך כותבים רומן לעומת תסריט או איך כותבים על השואה – סביון ליברכט היא המרצה המושלמת עבורכם.

מי את סביון ליברכרט?

ליברכט נולדה בשם סבינה סוסנובסקי ב-1948 בגרמניה. היא עלתה עם הוריה ניצולי השואה לארץ שנתיים אחר כך. את לימודיה סיימה באוניברסיטת תל אביב, לאחר שהתחילה אותם באנגליה.

את דרכה התחילה ככותבת בעיתון "את". קובץ סיפוריה הראשון יצא לאור ב-1986. רוב סיפוריה הם קצרים, למרות שפרסמה שני רומנים. כתיבתה ריאליסטית ומלאת מתח. המתח הבין דורי, המתח הבין דתי והמתח הבין לאומי בישראל הם תמות מרכזיות בכתיבתה. ב-2009 זכתה בפרס ויצ"ו צרפת.

חלק גדול מספריה עובדו לתיאטרון:

  • תפוחים מן המדבר (בית לסין)
  • סינית אני מדבר אליך (בית לסין)
  • סוניה מושקט (הבימה)

חלק מההצגות שלה הופיעו ברחבי העולם – שוויץ, גרמניה, הונגריה, ארצות הברית והפיליפינים.

ב-2009 זכתה בפרס התיאטרון על ההצגה הבנאליות של האהבה, סיפור אהבתם של היידגר וארנדט, אותה כתבה. הוא הוצג בגרמניה, אוסטריה ופינלנד. בנוסף ליברכט כותבת ועורכת עבור הטלוויזיה:

  • שם נרדף (1989)
  • אסיסטנט של אלוהים (1990)
  • דשאים סגולים המבוסס על סיפורה (1998)
  • הילד של דיאנה (2004)
  • ועוד.

ליברכט מעוטרת בפרסים. היא זכתה בפרס הטלוויזיה, פרס אלתרמן, פרסים בתאטרון (מחזאית השנה, מחזה מקורי), פרס אמיליה רוזלי, פרס ויצ"ו איטליה וצרפת, פרס אמלפי ועוד. ההרצאות שלה עוסקות באיך נולד סיפור, איך כותבים תסריט / מחזה לעומת פרוזה ואיך כותבים על השואה בעידן הדימוי השחוק שלה.

הרצאה של סביון ליבכרט

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של סביון ליברכט, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>