מרב מיכאלי

Comments: No comments

מרב מיכאליאם מעמד האישה והמצב החברתי בישראל מעניין אתכם, אם אתם מעוניינים לשמוע הרצאות מעניינות על בינו לבינה, אין דבר טוב יותר מלהזמין מרצה מיוחדת, תוססת וחד פעמית כמו מרב מיכאלי. הרצאה מעניינת, פרובוקטיבית ורלוונטית כמו שמרב מיכאלי יודעת להעביר יכולה להתאים למי עיון וכנסים מקצועיים ורציניים, אך גם למפגשים קלילים וקצרים, אירועים וחוגי בית שבהן יש אפשרות לדבר "ללא עניבות".

מי את מרב מיכאלי?

מיכאלי נולד בפתח תקווה, והיא נכדתו של ישראל קסטנר. מיכאלי התחילה את דרכה כמגישת טלוויזיה ובשל כך היא נחשבת למרצה איכותית ומקצועית כל כך.

התכנית הראשונה בה השתתפה כמנחה הייתה רואים שש-שש לצד ארז טל וקובי מידן. בהמשך שידרה תכניות ספורט בערוץ 1. בשנות ה-90 הגישה מס' תכניות אירוח בערוץ 2 וערוץ 3 – עד עשר, שישי חי ותכנית הנושאת את שמה, מרב מיכאלי. היא הגישה את התכנית לחמניות ברדיו תל אביב.

ב-2003 יצרה שני סרטים דוקומנטריים – בכל מחיר והחצר האחורית והחלה להגיש תכניות בוקר בערוץ 10. בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים חזרה מיכאלי לכבלים, והגישה תכנית חדשות וגם תכנית רדיו בשם התקווה. מרב מיכאלי היא גם מרצה מבוקשת בבתי ספר לתקשורת.

עמדותיה של מיכאלי הופכות אותה למרצה מבוקשת ומעניינת. היא פמיניסטית לוחמנית המביעה דעתה בכל הזדמנות ובנוסף בעלת רגישות חברתית רבה הבאה לידי ביטוי בכתבות אותן היא מפרסמת בעיתון הארץ בימים אלו. אחד מסימני ההיכר שלה כפמיניסטית הוא דיבור בלשון נקבה כאקט מחאה נגד הדיבור הגורף בלשון זכר. בנוסף היא יוצאת תדירות נגד מוסד הנישואין וההיררכיה המשפחתית הגברית. היא קראה לביטול גיוס נשים לצבא ומביעה עמדות פוליטיות חריפות ואנטי ממסדיות לעיתים קרובות. הרצאה שלה היא חוויה מרתקת.

בין ההרצאות שאפשר לשמוע ממנה

  • אודות מגילת רות (קריאה פמיניסטית ומעניינת אודות המגילה החשובה מן המקורות)
  • הטרדה מינית לגברים (כן, לא רק לנשים! מתי זה כבר לא נעים לגבר לשמוע הערות מיניות?)
  • הטרדה מינית בתקשורת, הדרת נשים – איך זה קורה ומה עושים עם זה?
  • הרצאה אישית אודות היותה נכדו של האיש השנוי במחלוקת, ישראל קסטנר, שאף נרצח
  • יחסים בין נשים וגברים מאחורי מרקע הטלוויזיה
  • וגם הרצאה כללית על איך עובדת הטלוויזיה בישראל

הרצאה של מרב מיכאלי

אתר המרצים מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של מרב מיכאלי, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>