מיקי רוזנטל

Comments: No comments

מי אתה מיקי רוזנטל

מיקי רוזנטל הוא עיתונאי, עורך, מפיק ומגיש תוכניות בטלוויזיה (למשל בולדוזר, תכנית מבריקה). רוזנטל עוסק בעיתונאות דקומנטרית וחוקרת ובמיוחד "מציק לאנשים" בכירים כדי להשיג מהם אינפורמציה בתחומים של זכויות עובדים, קיפוח חלשים, דאגה למפוטרים, מאבק על נגישות נכים וסוגיות סביבתיות. כפועל יוצא, הוא מתמקד בעוולות שמבצעים השלטון, גופים כלכליים גדולים ובעלי ההון. סגנון פעילותו השנוי במחלוקת עורר פעמים רבות הדים רבים, הן בציבור והן בבית המשפט. לאחרונה הוציא את הסרט הנפלא שיטת השקשוקה עליו הוא עורך הרצאה בכל מקום שיתבקש.

שיטת השקשוקה והרצאה של מיקי רוזנטל

בין 2005 ל-2008 ביים אילן עבודי סרט בשם "שיטת השקשוקה". בסרט מנסה מיקי רוזנטל להתחקות אחר משפחת עופר והלראות כמה הקשרים שלה לשלטון במדינת ישראל מסואב ומסובך. האחים עופר מאד לא רצו את הסרט ובטח שלא רצו את הקרנתו: חברת יס, שהייתה ממפיקי הסרט, וכמוה גם ערוץ 1 וערוץ 10 לא הסכימו לשדר את הסרט בגלל איומים של האחים עופר, שלהם חלק גדול מאד בערוץ 10. בסרט בעצם אין חשיפה של ממש של שום דבר שלא ידענו, אבל הכוח של שני האחים המיליונרים, איך השיגו הכסף וכו' מראה כמה אנחנו בתור אזרחים פיונים קטנים, מעורר עצב וכעס רב, תסכול ועל כך הצלחתו של מיקי רוזנטל. את הסרט אפשר לראות בסינמטק תל אביב, ולקנות באינטרנט דרך משהו הפקות בתל אביב. מיקי רוזנטל עושה הרצאות בנושא.

הרצאה של מיקי רוזנטל אפשר להזמין והוא מגיע לדבר על הסרט והתובנות שלו. לדוגמה הוא מופיע בבתי ספר לאמנות כמו שנקר ובית ברל, מרצה בפני סטודנטים ומעביר את רשמיו מהכנת הסרט, מה קורה איתו מאז תפוצת הסרט וכו'. הרצאה של מיקי רוזנטל היא חשובה מכיון שהיא מלמדת אותנו איפה אנו חיים וגם זו תרומה קטנה לאיש יקר, שלקח על עצמו סיכונים משמעותיים. רוזנטל הוא מרצה מרתק ואוטוטריטה בתחום העיתונאות החוקרת. הרצאה שלו היא חובה לכל מי שרוצה ללמוד על התחום.

אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>