מאיר שלו

Comments: No comments

אין כמו הרצאה מרתקת על ספרות, תנ"ך וגיבורי העברית העכשוויים – מפי אחד הסופרים וכותבי הדעה המעניינים ביותר בישראל, מאיר שלו. הרצאה של שלו יכולה להתאים לכל סוג אירוע, בין אם זה אירוע מקצועי רציני ובין אם מדובר באירוע קליל וחוג בית. הצורה בה מגיש הסופר הרהוט את ההרצאות שלו היא ייחודית, ולכן הופכת כל אירוע למרתק, מעניין ומעורר מחשבה.

מי אתה מאיר שלו?

שלו הוא אחד הסופרים המוערכים והבכירים בישראל. הוא בנו של הסופר הירושלמי יצחק שלו. הוא בוגר האוניברסיטה העברית במחלקה לפסיכולוגיה.

במלחמת ששת הימים נפצע מצרור כדורים, אירוע שהשפיע עליו באופן משמעותי. אירוע זה ודמותו כחייל אז, מונצחת בספרו "עשיו", כאחת הדמויות השוליות.

את הקריירה הספרותית שלו התחיל דווקא כעיתונאי. הוא הגיש פינות בטלוויזיה וכתב בעיתונים, דבר שהוא עושה עד היום.

הוא הגיש פינות ביקורת תרבות מצחיקות בערוץ 1. רומן רוסי הוא ספרו הראשון, והוא יצא לאור ב-1988, בגיל מאוחר יחסית. הוא זכה למספר פרסים ספרותיים שקיבעו את כתיבתו בקנון הישראלי: פרס ברנשטיין, פרס פרט, פרס ברנר, פרט פורטה סיביר ופרס ניומן. הספרים שלו עוסקים בעיקר בהוויה של הציונות והישראליות של קום המדינה עם קריצה לתקופת התנ"ך. הוא שוזר פרטים ביוגרפיים בשפה מיוחדת מאד בכתיבתו.

שלו ידוע כעורך תחקירים מקיפים במיוחד לקראת כתיבת ספריו. שלו מרבה להרצות בתחומים בהם עוסקים ספריו: ציונות, ישראליות, חינוך ומצב חברתי.

בין ספריו המפורסמים

  • רומן רוסי (1988)
  • עשו (1991)
  • יונה ונער (2006)
  • הדבר היה ככה (2010).

בנוסף כתב מספר ספרי הגות על אהבה ותנ"ך, וספרי ילדים מפורסמים ופופולאריים:

  • אבא עושה בושות (1988)
  • הכינה נחמה (1990)
  • איך האדם הקדמון המציא לגמרי במקרה את הקבאב הרומני (1993)
  • הגשם של סבא אהרן (2007)
  • קרמר החתול ישן כל הזמן (2010)
  • ועוד.

הרצאה של מאיר שלו

אתר מרכז המרצים לישראל מארגן ומפיק הרצאות של מיטב בעלי המקצוע ואנשי הרוח בישראל. האתר מארגן עבורכם אתם כל ההפקה, לרבות יצירת קשר וקביעת תאריך עם המרצה לבחירתם. אם אתם מעוניינים בהרצה ברמה גבוהה מאד – מידי מרצים איכותיים בעלי ניסיון בימתי עשיר שהם גם אוטוריטה בתחומם, אתר המרצים ישמח לעמוד לרשותכם. אם האירוע שאתם מפיקים חסר רק דבר אחד וזו הרצאה של מאיר שלו, אנא צרו איתנו קשר ואנחנו נמשיך משם.

לחצו לקריאת פרטים נוספים אודות הרצאות של מאיר שלו.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>