יוסי שריד

Comments: No comments

אין כמו הרצאה טובה של אינטלקטואל אשר יש לו אמירה טובה על מס' תחומים חשובים בחיי האדם: פוליטיקה, אמנות, חינוך, אולי שלושת הדברים החשובים ביותר בחיי קהילה תוססת, יוצרת ונורמטיבית. נראה כי התחומים ההלו שלובים זה בזה, אין כמו אמנות פוליטית כדי להציף לשיח הציבורי את הנושאים החשובים, הזרה לנושאים שחולפים לנו ביעף מול הפנים, אל מול החינוך שהוא הדבר החשוב ביותר, הבטחת דור העתיד שיהיה חכם, מטיל ספק ויצרני.

מי אתה יוסי שריד?

נראה שאת המרצה הזה אין ממש צורך להציג ורבים מכם יפגשו אותו בימי שישי בקפה ברחוב קפלן בתל אביב. יוסי שריד הוא פוליטיקאי, סופר ומשורר. היה ח"כ במפלגת העבודה ומרצ. היה חבר ב-9 כנסות ושר בשלוש ממשלות, ביניהן בתפקיד שר איכות הסביבה ושר החינוך. הוא הוציא ספרים, כותב בעיתון הארץ ובבלוג שלו על הנושאים שצויינו לעיל ומלמד בתור מורה בבית ספר. שריד הוא אינטלקטואל ואיש עשיה מדהים.

בכנסת ה-11 (1984) פרש שריד מהמערך לאחר שהעבודה קיימה ממשלה עם החרדים והקים את מרצ עם שולמית אלוני. במקביל פרשה מפלגת מפ"ם מהמערך מאותן סיבות. ברצ שריד היווה מעין סמן ימני: הוא התנגד לסרבנות, להכנסת תמיכה בחלוקת ירושלים למצע ולקריאה לפירוז מנשק גרעיני. לאחר מס' שנים הגשים את חלומתיו והפך לשר איכות הסביבה בממשלת רבין ואח"כ לשר חינוך בממשלת ברק.

הרצאה של יוסי שריד

שריד הוא איש מצחיק וציני, חד לשון ודובר נפלא. לשמוע אותו מדבר על פוליטיקה, ספרות וחינוך זו פשוט חוויה מכוננת. לשריד ניסיון פרלמנטרי עשיר (1974-2005), ניסיון חינוכי עשיר והוא מוציא ספרים, כותב מאמרים ושירים ועל כל אלו זו חוויה מדהימה לשמוע אותו מדבר. הוא יהיה מתאים לכל כנס, בין אם זה חוג בית פוליטי, שירה וספרות, ערב על ספריו או טוריו, ממש לכל אירוע וכל אווירה. שריד הוא מרצה מדהים ומשלב את ניסינו העשיר (שריד בן 70) בהרצאה מפולפלת ואיכותית.

אתר המרצים הוא הגדול ביותר בישראל להזמנת מרצים איכותיים לכנסים וימי עיון. צרו איתנו קשר ואנו נדאג לסדר לכם את פרטי ההרצאה הטובה ביותר מאלף המרצים המפורסמים הטובים ביותר בארץ. יוסי שריד במכללת אחווה 2008

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>