חנה אזולאי הספרי

Comments: No comments

רק לחנה אזולאי הספריאחרונה ראינו אותה מככבת בסדרה פולישוק, ואפשר לומר כי הספרי מופיעה בהחלט הרבה מאד על כל סוגי המסכים שלנו.

הייתה ממקימי "קבוצת התיאטרון הפשוט", שבה הופיעה בהצגות רבות מאד, שזיכו אותה בפרסים. שיחקה בתיאטרון הקאמרי, בתיאטרון באר שבע ובתיאטרון בית לסין וגלמה תפקידם רבים.

כתבה את המחזות "בטולות שידוך" שהוצג בתיאטרון הקאמרי ואפילו הופיעה בהצגות בלונדון ואת "סליחות" שהוצג בבית לסין. הופיעה בסרטים ישראלים רבים, בהם: "נאדיה" (בתפקיד נאדיה), "המחצבה" (בתפקיד אסתר), "בנות" (בתפקיד שולי חזן), "שחור" (בתפקיד חלי), "חולה אהבה משיכון ג'" (בתפקיד לבנה) "שושלת שוורץ" (בתפקיד רונית), סימונה בסרט "שבעה", ובסרטים האמריקאים "מחץ הדלתא-3" ו"המגן האנושי".

כמו כן הופיעה בסדרות הטלוויזיה "אסתי המכוערת" (בתפקיד מיכל קצב), "אהבה מדרגה ראשונה" (בתפקיד נאוה), "צמות" ו"הבורר" (בתפקיד גילה), פולישוק (בתפקיד סולי הרל"שית) וכן במספר סרטים בגרמניה.

חנה אזולאי הספרי היא גם יוצרת בעל עמדה חברתית, פמיניסטית, מזרחית – והיא עושה סרטים דקומנטריים ליס בנושאים אלו: "הפועלות" ו"אימפריה קטנה שלי", על העצמת נשים באמצעות יזמות עסקית. העבודות שלה נוגעות במגדר, זהות ומעמד בחברה הישראלית. סרטה "שחור", וסרטי תעודה אותם היא מנחה ומובילה, כגון הסדרה "הפועלות" בה מככבות נשים מהפריפריה, מעלים לסדר היום הציבורי סוגיות של צדק חברתי.

הרצאה של חנה אזולאי הספרי

אפשר לשמוע הרצאות של הספרי במס' נושאים. ב-7 השנים האחרונות אפשר לראות אותה ביס עם הסדרה הפועלות, ואפשר בהחלט לשמוע על זה הרצאה.

היא גם יוצרת עורכת ראשית ומנחה של סדרה דוקומנטארית אימפריה קטנה שלי על העצמת נשים באמצעות יזמות עסקית שתשודר ב'רשת' במהלך 2007.

חנה אזולאי הספרי היא מרצה גם בנושאי מזרחיות, פמיניזם וכל מה שקשור לכך. סיפור אישי בין המזרחיות, הפמניזם, זהות ואמנות. מה הקשר ביניהם? איך מעצימים נשים?   ועוד.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>