חיים סדובסקי

Comments: No comments

חיים סדובסקיהאמונה בבסיסה של הנטורופתיה היא כי גוף האדם מסוגל לרפא את עצמו, ולכן הנטורופת משמש רק כמסייע לגוף לרפא את עצמו בדרכים עדינות. כשאדם נקלע למצב מחלה שלגוף קשה להתגבר עליה, הנטורופת מסייע לאותו אדם להתגבר על המחלה על ידי הסרת המכשולים כגון זיהום חיצוני ג'אנק פוד, חוסר פעילות גופנית וכו'.

הנטורופת אינו עוסק בדיכוי התסמינים – תפקידו הוא לסייע בעיצוב דרך חיים בריאה יותר. הכלים בהם משתמש הנטורופת בסיוע לריפוי הגוף הם לימוד תזונה נכונה, צמחי מרפא, תוספי מזון, הומאופתיה, הידרותרפיה, תרופות מרשם, ניתוחים קלים, פעילות גופנית, טכניקות מגע וכן טיפול בצד הרגשי על ידי טכניקות שונות.

ד"ר חיים סדובסקי, רופא נטורופת, מוכר לנו בגלל ספריו על סגנון חיים אלטרנטיבי בשיטות מיוחדות מאד שאינן רווחות בישראל. ספריו "לחיות עד 120 – שאלה של החלטה" ו"בריאות ותוספים במזון – לסלק את הקוץ" אחראים למודעות נושא הבריאות בישראל יותר מכל גורם אחר.

הוא אחד האנשים החשובים ביותר בישראל בכל העלאת רמת המודעות לנזקי עישון. סדובסקי עושה סינתזה בין רפואה מערבית לרפואה מזרחית ומביא גישה חדשה לבריאות הישראלית. לדעתו כל המחלות קשורות לשלושה גורמים: גנטיקה, מזון ועודף רעלים אליהם נחשף האדם.

הרצאות של ד"ר חיים סדובסקי

כאמור לחיים סדובסקי יש משנה סדורה לגבי בריאות האדם והגורמים למחלות. הוא מייעץ ומרצה על סגנון חיים ועל בריאות. לדעתו אם נקפיד על הכללים הנכונים, נשפר את איכות חיינו ונאריך ימים. כמובן הכל קשור למזון, בריאות נפשית, פעילות גופנית, מינימום חשיפה לרעלים וכמובן גנטיקה.

אם אתם רוצים לשמוע הרצאה נהדרת על סגנון חיים, סדובסקי הוא האדם. אפשר להזמין הרצאה של סדובסקי בנושא ספרו "לחיות עד 120 – שאלה של החלטה" על מה שחשוב לשמירה על הבריאות, כל הויטמינים והמינרלים ומקומם במזון. מה תפקידיהם בגוף, מה יקרה אם לא ניטול אותם, מהי הכמות האופטימלית לצריכה יומית ועוד, הכל בהרצאה של חיים סדובסקי.

אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק לך את המידע העדכני ביותר שקיים ברשותנו. אם נתקלתם בעמוד לא עדכני, בעיה בתוכן אתר וכיו"ב, אנא צרו עמנו קשר באמצעות דף צור קשר.

להזמנת הרצאה או לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם ונציג מרכז המרצים לישראל יחזור אליכם בהקדם:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון:

נושא

תוכן ההודעה

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>